sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Pierwsza naprawa PSX'a

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

PROboszcz
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012 10:22

Pierwsza naprawa PSX'a

Post autor: PROboszcz »

Witam!
Po raz pierwszy muszę naprawić PSX'a. Chyba trafiłem na bardzo dobry model bo przetrwał 9 lat bez napraw aż do dziś. Tacka (ta z kuleczkami trzema) rozsypała sie w drobny mak po całej konsoli :zalamany: . Akurat grałem w najlepszą grę moim zdaniem- Gran Turismo 2.
Miałem oryginał w idealnym stanie aż do teraz. Jestem załamany. Na (J)ebayu widziałem w tym stanie Gt2 za ponad 200 zeta. Mój egzemplarz wygląda gorzej niż tragicznie :/ Rysa na rysie a na rysie rysa :BUUUUUU

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Obrazek
A więc co w związku z tym?

PROboszcz
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012 10:22

Post autor: PROboszcz »

Sorry zapomniałem napisać, Jak wymienic tą tackę??

Oto mi głównie chodzi :)

Jeszcze raz przepraszam :oops: :oops:

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

W TYM poradniku znajdziesz odpowiedź na swój problem. Temat dotyczy wymiany całego lasera, lecz zawarte jest w nim również, jak wymienić tackę :) Proponuję zamiast nożyka zastosować nożyczki. Powodzenia ;)

PROboszcz
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012 10:22

Post autor: PROboszcz »

Dziękuje za odpowiedź, odezwę się w tym temacie jak naprawię. Może nawet jakieś fotostory zrobię ;). Jakiś poradnik oddzielny :roll:

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Taa, tylko solidnie uważaj z tą tacką. Ja trochę źle poleciałem i efekty są raczej znane.

"Tacka (ta z kuleczkami trzema) rozsypała sie w drobny mak po całej konsoli"

Z tego co zrozumiałem ( a niekoniecznie dobrze ), nie rozsypała Ci się cała tacka tylko trzpień. Wtedy wymień tylko to, a nie całą tacę.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

ODPOWIEDZ