sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

SNES emulator

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

SNES emulator

Post autor: swacz1 »

Witam mam taki problem pobrałem emulator SNES na moją ps2 pod FMCB (Z forum) i chodzi o to jak odpalić gry i w jakim muszą być formacie ;) Pliska pomóżcie

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Uruchamiasz go poprzez uELFa, włącza Ci się emu (u mnie niestety na czarno biało - ale na LCDeku ładne kolorki są , kineskopowy tylko czerń, biel i odcienie. :) ), potem wybierasz nośnik, może być płyta (nagrać sobie możesz nawet kilkaset gier), MC1 , MC2 lub USB. Gry muszą być w formacie *smc. U mnie działał Robocop 3 i Super Mario World 2 (Yoshi Island). Te gry sprawdziłem i działają.
hasło do moich uploadów: 1234

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

mój problem polega na tym że odpalając tego ELFa mam tylko czarny obraz i emulator się nie włącza co mam zrobić ??? :cry:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

U mnie jest tak, że przez ok 10s czarny obraz z taka dziwną kreską z lewej strony ekranu, a potem idzie normalnie tyle, że bez kolorów. Możliwe, że jest problem z obrazem NTSC w Twoim TV. Sprawdź na innym TV.
hasło do moich uploadów: 1234

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

ok spróbuje bo mam pal ale spróbuje na 2 tv

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Spróbuj. Na LCD działa na 99%. :)
hasło do moich uploadów: 1234

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

LcD nie mam ale mam telewizor z ntsc więc można spróbować

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

U mnie na telewizorze plazmowym emulator SNES chodzi w ten sposób:
-menu jest czarno białe
-nie mogę cofać się do poprzednich folderów w przypadku wyświetlania danych pendrive'a (jeżeli jednak trzeba cofnąć się to musowy restart)
-ja odpalam gierki z pendrive'a i nie narzekam (tylko zacina dość często muzykę ale to chyba normalka w tym emulatorze)
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

ODPOWIEDZ