sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Gry DVD DL na FMCB

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Gry DVD DL na FMCB

Post autor: swacz1 »

Siemka
Ostatnio pożyczyłem od kumpla gre God Of War 2 niestety pożyczył mi ją tylko na 3 dni
lecz zdążyłem zripować jej obraz moje pytanie brzmi jak nagrać taką łyte żeby działała na
FMCB 1.8 (Używam płyt Verbatim)

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

Musi to być obraz oczywiście .iso

Obraz patchujesz pogramem Esr Patcher 0.24

Następnie wypalasz płytę programem do nagrywania.
Ja używam Alcohol 120% więc ci opisze jak nim nagrać.

Włączasz alcohol, wybierasz Kreator nagrywania, szukasz swojego obrazu, naciskasz dalej, niżej wybierasz profil Play Station 2, tryb zapisu DAO, prędkość najlepiej na 8x a przynajmniej ja taką wybieram i jest wszystko ok. Naciskasz start i czekasz aż się płyta wypali.
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

Ok dzięki spróbuje mam nadzieje że zadziała bo już podczas prób z 12 płyt spaliłem

xzer0

Post autor: xzer0 »

Opisz co robiłeś. Generalnie to trzeba zrobić obraz, później (nie jestem pewny) zpaczować toxic dual layer patcher i jeszcze raz zpaczować esr patcherem. Nagrać na dobrej płycie w alcoholu na małej prędkości i przetestować.

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

Ok juz pisze

1. DVD Decrypterem zripowalem plyte do iso
2.Zpathowalem ESR disk Patherem
3.nagralem przez DVD Decryptera tak jak zawsze zwykłem DVD tylko wsadzilem plyte DL
No i nie dzialalo :-/ :-(

xzer0

Post autor: xzer0 »

Rozpakuj obraz i zrób nowy obraz programem Ultraiso. W ultraiso wybierz plik>nowy>obraz ps2 dvd. Wskaż programowi SYSTEM.cfg i pojawą się pliki gry w okienku. Teraz Plik>Zapisz jako i zapisujesz w formacie iso. Zpaczuj i nagraj alcoholem na max prędkości 4x.
Co to jest rip? Wejdź w to.

ODPOWIEDZ