sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Internet w PS2

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Internet w PS2

Post autor: gowthaw »

Siemka mam mały problem. A mianowicie:Nie wiem jak chodzić sobie po google'ach w ps2 gdy mam podłączony kabel internetowy. MAM SKONFIGUROWANE ŁĄCZE.

§ 10. nie wolno pisać wielkimi lub kolorowymi literami bez wyraźnej potrzeby.
Ostatnio zmieniony wt 03 maja, 2011 14:44 przez gowthaw, łącznie zmieniany 1 raz.
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
PUFFI42
-#
Posty: 28
Rejestracja: czw 23 gru, 2010 16:43

Post autor: PUFFI42 »

Podobno wyszedł taki program do przeglądania internetu ale nie wiem jak się nazywa :-/

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

Zależy do czego ci net czy do grania czy do przeglądania neta jak do przeglądania neta to nie znam programu a jak do grania przez net to se nie pograsz bo się włamali do Sony i jest wszystko wyłączone ;)

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Post autor: gowthaw »

To że się włamali to wiem. Swoją drogą głupio bo hakerzy mają dostęp do poufnych danych :/. :evil: :evil:
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

program lub tez plyta to Network Access Disc ;]

ODPOWIEDZ