sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

PS2 Slim Problem z portem pad'a

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

krzysium
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 24 lut, 2013 16:58

PS2 Slim Problem z portem pad'a

Post autor: krzysium »

Witam

Mimo. że to mój pierwszy post poczytałem wasze forum i poszukałem takiego tematu, niestety nie znalazłem odpowiedzi, dlatego założyłem nowy wątek.

Zakupiłem ostatnio uszkodzony ps2 slim SCPH-75003

Uszkodzenie polegało na niedziałającym laserze, na czym szczerze w ogóle nie zależało, być może za jakiś czas się zajmę tym problemem. Uznałem, po przeczytaniu kilku postów "Quake96", że to będzie dobre rozwiązanie. W sensie taka konsola + FreeMCBoot.

Nie było by problemu, ponieważ już udało mi się wszystko ogarnąć, kartę z FCB i OPL wrzuciłem gierki na Pen'a i tutaj niespodzianka - nie działa drugi port pada.

Objawy:
- oba pady (niestety nie oryginalne) działają jak marzenie na pierwszym porcie,
- oba pady pod drugim portem umożliwiają kliknięcie + zapalenie/zgaszenie diody analog,
- oba pady nie wykonują żadnej więcej akcji na drugim porcie.

Czy ma ktoś jakiś pomysł, gdzie szukać usterki. Jakiś schemat, albo cokolwiek co pomogło by mi w zlokalizowaniu uszkodzenia ??

Mój model mobo to GH-041-34

Temat lasera zrzucam na dalszy plan, ale też będę chciał go w przyszłości naprawić/wymienić.

bingo009
-#
Posty: 68
Rejestracja: sob 06 sie, 2011 18:58

Post autor: bingo009 »

Wątpliwe, aby FreeMCBoot był przyczyną niedziałającego portu padów. Po uruchomieniu gry wyjmij kartę pamięci i sprawdź czy coś się zmieniło.
PlayStation 2 SCPH 90004(Swap Magic 3.8)

ODPOWIEDZ