sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Uruchomienie gry ps2 FMCB

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

DominikosLdz
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 gru, 2013 21:00

Uruchomienie gry ps2 FMCB

Post autor: DominikosLdz »

Witam zakupiłem wczoraj PS2 Slim z Wgranym FMCB na karcie 64mb.
Wczoraj zassałem obrazy gier "iso" dziś kupiłem płyty Verbatim dvd - R
Zciągnołem program ESR Disc Patcher i po długich staraniach udało sie wykonać Patcher obrazu gry. Nagrywam grę predkością 4x IMG Burn, Nagrywanie gry kończy się sukcesem. Po włożeniu gry do PS2 gra sama się nie otwiera więc wciskam opcje SrS czy coś takiego a nastepnie launch cdvd Następuje czarny ekran lub nastepnym razem napis unable to read disc. Czytam forum i dziesiątki stron i tak. Płyta dobra nagrywarka na usb lecz na bieząco nagrywa gry na x box 360 więc też, Laser jest ok inne gry tez chodza oryginalne. Juz sam ne wiem jesli ktoś pomorze bedę mega wdzięczny. Pozdawiam

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

To moze byc wina plyty DVD bo napisales ze kupiles plyty "Verbatim dvd - R" a maja byc DVD+R :mrgreen:
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Niekoniecznie, minuski też czyta, ale możesz sprawdzić.

DominikosLdz
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 11 gru, 2013 21:00

Post autor: DominikosLdz »

Drogi kolego czytając różne strony na forach większość osób twierdzi iż Plus czy minus?
Starsze modele (bądź mocno nad eksploatowane) mogą nie odczytać takich płyt (+R). Generalnie lepsze są plusy ("trwałość danych"). Niestety nie każdy laser "je przełknie". Jeśli pierwszy raz w życiu palimy i nie mamy pewności polecam "minusy" Nieweim czy to się wiąże z prawdą lecz pewnie moja konsola jest starsza więc powinna sobie poradzic z taka plyta. Jutro zakupię płyte z + i dam znać a czy macie morze jeszcze inny powód dlaczego gra morze nie iść. i czy w tej przeróbce gra powinna się odtwarzać sama czy trzeba ją recznie uruchamiać .. Dzieki za jaką kolwiek pomoc i pozdrawiam

ODPOWIEDZ