Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Granie w gry z PSX na PS2 za pomocą usb

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

nenunia92
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013 14:56

Granie w gry z PSX na PS2 za pomocą usb

Post autor: nenunia92 »

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak mam zrobić żeby działały mi gry na PS2 z PSX tzn chciałabym np pograć w crash bandicoot 3 i nie wiem czy to co ściągnę mam jakoś przerobić żeby działała gra w PS2PSXE, bo słyszałam że za pomocą tego programu można uruchomić gry z USB.
Jak mam to zrobić, proszę o wyjaśnienie. Chyba że gdzieś już było o tym pisane to proszę link, bo szukam od wczoraj i nie mogę znaleźć :(

Z góry dziękuję za pomoc,
Nenunia92

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Nie musisz przerabiać gier ten emulator obsługuje popularne formaty. PS2PSXE to bardzo wczesna i jedyna wersja emulatora, także tylko niektóre gry chodzą dobrze. Jeżeli masz w ps2 sprawny napęd to lepiej jest wypalać gry na płytach, bo tylko wtedy działa wsteczna kompatybilność z ps1.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

nenunia92
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013 14:56

Post autor: nenunia92 »

czyli po prostu jak ściągnę np z chomika grę to mam skopiować wszystkie foldery do usb i będzie działać ? :) jak tak to dzięki wielkie a ja się tyle męczyłam :D

PS a co do napędu, mam sprawny ale mieszkam na wsi i nie ma u nas tu płyt :P a do miasta rzadko jeżdżę :)

miałam kłopot z biosem ale pogrzebałam w ustawieniach itd , kilkam filmików na YT i działa :)) dziękuję za pomoc :*

ODPOWIEDZ