sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

tuning

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

smir
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 15:33

tuning

Post autor: smir »

Chciałbym dac do mojego szaraka diody czy mógł by mi ktos powiedziec jak to zrobic?

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

byś mugł rozwinąć swojąwypowiedź??

smir
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 15:33

Post autor: smir »

chcę przemalować go tylko nie wiem czym i wsadzic jakies diody prosiłbym o schemat gdzie wlutować kabelki od diód i zamonotwac dodatkowy wiatraczek

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

a ty masz małęgo czy dużego jeśli małego to jaka moc (volt) zasilacza?? bo jesli tam bedzie np 12V to mozesz jakis rezystor wlutowac i mozesz bezposrednio do psx'a wlutowac do tego jakis 2 przelacznik osobny i bys mugl za pomoca przelacznika wlanczac no nie


@edit: pawietaj ze wszystko robisz na własną odpowiedzialnoś ale nie radze za duzo kombinowac a zresztą po co go tuningować ?

smir
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 mar, 2009 15:33

Post autor: smir »

ja mam tego wienkszego bardzo prosze o schematy gdzie wlutować kabelki od wiatraczka dodatkowego itd i czym to przemalowac?

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Spreyem akrylowym i bezbarwnym spreyem chyba będzie najlepiej z tego co się dowiedziałem, można zwykłym do plastiku z podkładem ale wydaję mi się, że będzie się ścierał :roll: A co do schematów to poprostu musisz poszukać odpowiedniego napięcia na konsoli..

Don_Vinzentto
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 25 maja, 2008 17:40

Post autor: Don_Vinzentto »

Mhmh jeśli ci to pomoże choć to stary temat to
Ja kupiłem baterie 9v (do latarek itp) Wlutowałem w niej kabelki i zrobiłem układ z 6 diód 1,5 v powkładałem gdzie chciałem a bateria jest tam gdzie jest taki wywietrznik w dolnej obudowie od przodu po prawo od portów. Tylko uważaj bo konsolka będzie miała troche gorsze chłodzenie więc trzymaj ją w cieniu szczególnie teraz w lato :)
PZDR

ODPOWIEDZ