Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Gry z dzieciństwa!!!

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
placek1995
-#
Posty: 18
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 20:49
Kontakt:

Gry z dzieciństwa!!!

Post autor: placek1995 »

Chciałabym abyśmy w tym temacie wszyscy podzielili sie naszymi ulubionymi grami playstation z dzieciństwa te które nam tak bardzo utkwiły w pamięci te gry w które graliśmy że aż nam ślinka do pasa leciała z wrażenia i radości, a rodzice musieli nas miotłom odciągać od telewizora i odłączać playstation (no może troszkę przesadziłam :mrgreen: )


Ja mam takie dwie napewno to był tekken 3 w którego lubię sobie do dziś pograć i HERKULES z disneya pamiętam do dziś jak uwielbiałąm w to grać na playstation niestety teraz nie mam teraz możliwości grania w te gry na playstation ewentualnie na emulatorze :cry:
psx,ps2,ps3,PSP, najlepsze konsole na świecie

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Crash, ojj w to sie gralo calymi dniami ;D

PS. oczywiscie wszystkie czesci Crasha
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Kamyczek12345
-#
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2009 16:12
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

Post autor: Kamyczek12345 »

Oczywiście crash(szczególnie pamiętam drugą część). Tomb Raider 5 no i DRiver 1 - w to moglem cały dzień grać

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

a ja nie mialem zbyt wielu gier pamietam crasa 3,toy story 2 ,king's fielda,tekkena 3 i tomb raider 3 xD

Awatar użytkownika
Steve
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 22 kwie, 2009 16:45
Lokalizacja: z Domku :p
Kontakt:

Post autor: Steve »

Ja mialem

Toy Story

Tekken 3

Spyro

Crash 1 i 2

Destruction Derby 1

Croc xD

Marvel vs Capcom

Spider Man 1

Dragon Ball Final Bout GT

To takie podstawowe ;]

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Ja zawsze Lubiłem grać Resident Evil 3 i Metal Gear Solid przeszłem to ze 5 razy nie miałem dosyć. Ale teraz te gry są dość nudne no bo jak wspomniałem grałem ze 5 razy. Ah jak bym mógł zapomnieć te gry i od nowe se pograć . Marzenie :mrgreen:
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Aragornpl21
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 27 kwie, 2009 17:04

Post autor: Aragornpl21 »

Crash Wszystkie części :) Croc xD i Tekken 5

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Tekkena 5 nie bylo na PSX-a nigdy i nie bedzie ;p
chyba ze na ps-a 2 ale to juz praktycznie nie dziecinstwo jak to niedawno wyszlo.
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Najbardziej w pamięci utkwiły mi takie gry jak; Colin 1, oczywiście Tekken 3, Driver 1, Quake i demo Cool Boarders chyba 3.. ile to godzin życia na to poszło :) Nieco mniej Gran Turismo i Spyro :D

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

Post autor: klocek1303 »

Ahhh ja pamiętam Final Fantasy 8. Co to za była gra ( i nadal jest :-) ) Przez tydzień potrafiłem nie odchodzić od konsolki :mrgreen: A po za Final Fantasy 8 to tekken3 , crasze , spyro :lol:

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ajj u mnie tego sporo było. Przede wszystkim królowie platformówek, Crash [szczególnie części 1-3 i Racing... Basha odkryłem nieco później] i Spyro [ tutaj przede wszystkim częśc 1, która miała niepowtarzalny klimat, reszta oczywiście też była bardzo dobra, ale to już nie to ]

po za tym Pandemonium 2, Colin 1, Tomb Raider 2, Driver 2, Devil Dice, Rollcage, Oddworld i inne ;p

Awatar użytkownika
ziomek1002
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 22 lip, 2009 11:22

Post autor: ziomek1002 »

ja Tekken2 i Crash

asmax33
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 05 sie, 2009 17:07

Post autor: asmax33 »

crash wszystkie częsci i pandemonium :-) dla tych gier kupiłem pare dni temu szraka za pare zł :-D

Gość

Post autor: Gość »

Crashe wszystkie (w to nawet moja mama grała xD) Tomb Raider 1,Oddworld Abe Odysse (wkurzało mnie to ze na koncu nie moglem przejsc bo za mało ludków uratowałem i trzebało od poczatku) Spyro wszystkie,Medievile,Tekkeny,Final Fantasy 7 :D,Gran Turismo (demówka) i jeszcze troche tam było

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Anonymous pisze:Oddworld Abe Odysse (wkurzało mnie to ze na koncu nie moglem przejsc bo za mało ludków uratowałem i trzebało od poczatku)
eee...niedawno przechodziłem Oddworlda i pamiętam, że w wypadku za małej ilości uratowanych muddokenów po prostu było złe zakończenie...bodajże trzeba było uratować 50 muddokenów do dobrego zakończenia,a każda liczba poniżej te 50 to było złe zakończenie..sam nie uzbierałem 50, ale na youtubie ogląłem dwa zakończenia ;)

ODPOWIEDZ