Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

FIFA Street 2

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

FIFA Street 2

Post autor: Zohan »

Kolejny problem i dotyczy FIFY Street 2 (PS2). Jak wiecie (kto grał) jest tryb grania własną postacią, początkowo w czyjejś drużynie, potem we własnej i tu się zaczyna problem - żebym mógł przejść dalej, musze grać 2 razy na boisku w Marsylii (podczas ładowania się zcina), a ono mi sie nie wczytuje (nie wiem czemu; dodatkowo jeszcze jakieś [boisko] się nie wczytuje i chyba ze 3 drużyny ;/). Ściągnąłem sobie elegancko od nowa, nagrywam i wszystko się wczytuje jest ładnie, ale minus taki że to wersja NTSC-U (ja grałem na PAL) i mi SAVE'y nie chodzą ;/ . Trochę się namęczyłem, jestem na końcu trybu kapitana drużyny, a do tego ciężko dojść (bez kodów, na średnim; postać miała 71/100 i do tego Schweinsteiger w drużynie) i by mnie szlag trafił jakbym musiał grać od nowa. Więc ściągam jeszcze raz FIFE, ale tym razem szukałem pewnego źródła PAL. Znalazłem, ściągnąłem, nagrałem MARSYLIA ZNOWU SIĘ NIE WCZYTUJE ;(

Słyszałem, że jest jakiś fix dla PS2 do FIFY Street 2, nie wiem może to jest to. Przy wypakowywaniu pojawił się plik afro-fs2.sfv (obraz gry afro-fs2.iso). Czy to może być ten fix czy coś innego?
Czy mam pecha i musze ściągać trzeci raz i marnować kolejną płytę DVD Verbatim? (zostały tylko 3)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ