Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Spiderman

linki do pełnych wersji gier na konsole psx [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Spiderman

Post autor: LukasTe »

Obrazek
Producent:Neversoft
Wydawca PL: Sony Poland
Gatunek: Akcja
Premiera: 2000
Premiera PL: brak danych

Jak ten czas szybko płynie! Jeszcze niedawno za szybą w mojej biblioteczce spoczywało spokojnie kilkaset komiksów przeróżnej maści. Dziś pozostało niewiele - te najcenniejsze, najciekawsze, ulubione czy najlepiej narysowane. Kilka perełek leży spokojnie na półce niekiedy ciesząc oko i pozwalając powspominać dawne chwile. Reszta poszła w świat w najdziwniejszych okolicznościach. Dopiero teraz jednak sobie uświadomiłem, że nie ostał mi się ani jeden numer Spider-Mana, których miałem przeszło pięćdziesiąt sztuk. Szkoda. Właśnie nabrałem ochoty, by po raz kolejny zagłębić się w fantastyczny świat tegoż komiksu. Stało się tak za sprawą gry pod tym samym tytułem, po której spodziewałem się niewiele i zostałem mile zaskoczony. Stało się to wszak już niemal regułą - wszelkie próby stworzenia supergry o superbohaterze spalały na panewce. Pewną nadzieję wróżył sam team tworzący grę - Neversoft - autorzy wyśmienitego Tony Hawk`s Pro Skater`a, nauczony jednak wcześniejszymi doświadczeniami ze Spawnem, Supermanem czy serią o Batmanie, która od czasów NESa zeszła dosłownie na psy. I to był błąd. Historia lubi się powtarzać, ale nie tym razem.

Ku mojemu zaskoczeniu, twórcy gry oddali w ręce miłośników zręcznościówek produkt naprawdę bardzo dobry, o zaskakująco dużej grywalności. I choć PlayStation jest już starym systemem, po raz kolejny możemy się przekonać, że od czasu do czasu warto na niej zagrać.
W większości przypadków, w tym miejscu należałoby napisać kilka słów o głównym bohaterze, ale już chyba sam tytuł powiedział Wam wszystko. Film, książka, komiks i gra komputerowa to tak bardzo zrośnięte ze sobą gałęzie rozrywki, że przenikają się nawzajem, pozwalając co chwila ujrzeć bohatera niedawno wydanej gry na srebrnym ekranie, czy też poczytać książkę o przygodach dzielnego herosa. W związku z tym, zakładam iż postać Petera Parkera nie jest wam obca, a przynajmniej potraficie odróżnić nietoperza od pająka czy innego robactwa.

Cała historia osadzona jest w realiach komiksowego świata: miasta, budynki, postacie - to wszystko zostało żywcem przeniesione z najlepszych szkiców McFarlane`a i innych. Scenariusz jest interesujący i potrafi utrzymać gracza przy konsoli przez długi czas. Intryga kręci się między innymi wokół głównego antagonisty Spidera - Eddy`go, znanego szerszej publiczności jako Venom, a jego udział w którejś z wielu części komiksu zwykle gwarantował intrygującą lekturę. Jego po prostu nie mogło tu zabraknąć. Śmiem twierdzić, iż "jadowity duet" (Eddy wraz ze swym symbiontem) jest zdecydowanie "głębszą" postacią niż naciągany jak lycrowy kostium niejeden z kretyńsko nudnych "herosów" Marvela. I choć może swym IQ nie zaskoczy Venom nikogo, to jednak wrodzonego (...nabytego???) wdzięku mu nie brak.

Jak już wspomniałem, gra jest zręcznościówką 3D, tym razem reprezentującą godnie gatunek TPP. Przyjdzie nam pokierować krokami Spidera poprzez kilkanaście różnorodnych etapów, stawić czoła ogromnym bossom i pomóc mu odnaleźć ich słabe punkty, po drodze rozwiązując kilka niezbyt skomplikowanych łamigłówek podczas ratowania niewinnych ludzi. Zabawy jest sporo. Autorzy gry wyposażyli naszego pająka w szeroki zakres ruchów i typowych dla pajęczaków zagrań - wykorzystywanie lepkiej sieci do błyskawicznego przemieszczania się to dopiero początek. Szybkie i dynamiczne skoki, mocne ciosy i kopniaki, atakowanie siecią, chodzenie po sufitach i pionowych powierzchniach, pajęczy zmysł wykrywający zagrożenie, a przy tym nieziemska siła, zwinność plus inteligencja. Gulp! Aż strach pomyśleć co by było, gdyby podobny Parkerowi jegomość naprawdę chodził po świecie. Bo wydaje mi się, że na włażeniu do mieszkania przez okno by nie poprzestał... W opanowaniu tych wszystkich ewolucji również nie powinno być problemu, a to za sprawą umiejętnie dobranego sterowania, dającego się skonfigurować według własnych potrzeb. Dodano nawet specjalny Kid Mode ułatwiający maluchom wejście w pajęczy świat. Otrzymamy także pomoc w postaci skrótowego tutorialu, jakiego na naszą prośbę udzieli Pająkowi Felicia, znana szerzej jako Black Cat.

Kolejne levele są coraz lepsze i bardziej wciągają gracza swą akcją. Doskonale też dopasowują się swym klimatem do scenariusza, a to ważny element. Tu nie ma czasu na nudę. Nowe wydarzenia pędzą ku nam jak oszalałe: a to podniebny rajd pomiędzy wieżowcami Manhattanu, pościg za Venomem czy ucieczka przed policją. Gra, jak na produkt osadzony w świecie komiksu Marvela przystało jest bardzo kolorowa, choć nie "cukierkowa" jak niektóre denne komiksy. Po prostu gra "stara się" naśladować komiks, czy też kreskówkę. Strona techniczna programu, czyli engine na jakim pracuje gra nie jest może najmocniejszą jej stroną, ale wydaje mi się, że to nie osiągnięcie wysokiej rozdzielczości obrazu było głównym założeniem developerów, natomiast inne postawione sobie przez nich cele zostały osiągnięte.

Naszej przygodzie przez cały czas będzie towarzyszył głos narratora, który na początku gry przedstawia się nam jako Stan Lee, czy sam twórca komiksu(!). Inne dźwięki, wraz z dialogami wszystkich postaci również są doskonale zaaranżowane i nie pozostawiają wiele do życzenia, zaś tytułowa piosenka zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Z drobiazgów obecnych w grze, mających na celu umilanie i przedłużanie czasu spędzonego wraz z nią, można wymienić sporo dodatków. Znajdziemy więc małą encyklopedię dotyczącą postaci występujących w grze, przeglądarkę obejrzanych już sekwencji FMV, kolekcję okładek komiksów, dodatkowe kostiumy zwiększające umiejętności Pająka, cheat menu i inne drobiazgi. Dodatkowo, otrzymaliśmy do dyspozycji szereg trybów treningowych. Time Attack, Survival, Speed Training, Target Practice oraz Item Collection pozwalają nie tylko na wyćwiczenie swych umiejętności, ale także na zapisywanie swych najlepszych wyników w tabeli i konkurowanie ze sobą w ten sposób kilku mistrzów pajęczego kunsztu.

Nie da się ukryć, że gra przypadła mi do gustu. Nie ma zbyt wiele wad, a wszystkie je przyćmiewa komiksowy klimat i duża grywalność. Dodatkowym atutem będzie oczywiście obecność Spider-Mana, który jest postacią ze wszech miar ciekawą. Jeden nieudany (szczerze mówiąc, fatalny:(( ) film to jeszcze nie powód, by pogrzebać Spidera żywcem. Dowodem na to, że Spidey powoli wraca do łask, niech będzie nowa hollywoodzka produkcja z Pająkiem w roli głównej, do której przyłożył rękę sam James Cameron. Co z tego wyjdzie - zobaczymy już niedługo, a chwilowo polecam zwrócić swój wzrok na produkt Neversoftu i wreszcie sprawdzić, jakie to uczucie - własnoręcznie wyrwać ośliniony ozór Venoma, czego wszystkim Wam serdecznie życzę:).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Link Wygasł
Ostatnio zmieniony ndz 05 cze, 2011 17:56 przez LukasTe, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Spider-Man [PAL] [SLES-02886]

Waga 389MB

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=JFKGCQWP
Ostatnio zmieniony ndz 05 cze, 2011 17:57 przez Pierce, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrecikDawid
-#
Posty: 33
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 19:15

Post autor: KrecikDawid »

Spider-Man by KrecikDawid

Kod: Zaznacz cały

dead
Party Po 120 MB Ostatni Zajmuje 29.41 MB

Więc Zapraszam Do Ściągania
Ostatnio zmieniony sob 09 lut, 2013 13:48 przez KrecikDawid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

[center]Obrazek [/center]

Kod: Zaznacz cały

http://chomikuj.pl/Tupac.Amaru.Shakur/GRY+NA+PSX/Spider-Man
Hasło do folderu : Mój Upload.
Ostatnio zmieniony sob 20 lip, 2013 12:03 przez squaier1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Spider-Man

Post autor: Drakson »

[center]Obrazek[/center]
[center]Wydawca: Activision
Producent: Neversoft
Data Premiery: 2000[/center]
[center]Spider-Man to dynamiczna gra zręcznościowa, w której stajemy się jednym z najsłynniejszych rysunkowych bohaterów - człowiekiem pająkiem. Akcja dzieje się w 2000 roku, gdy podczas targów naukowych zostaje skradziony najnowszy wynalazek doktora Otto Octaviusa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zdjęcia wykonane przez redakcyjnego konkurenta Petera Parkera jednoznacznie wskazują na to, iż przestępstwa tego dopuścił się Spiderman lub ktoś przebrany za niego. Sprawa nabiera jeszcze jaskrawszych barw, gdy weźmiemy pod uwagę to, że doktor Octavius, to okrutny Octopus, a redakcyjny konkurent Parkera – Eddie Brock to sam zły Venom.Stajemy więc do walki, celem której jest oczyszczenie Spider-Man'a z fałszywych zarzutów. W swej przygodzie natkniemy się na licznych śmiertelnych wrogów Spider Mana, między innymi: Dr Octopusa, Venoma, Scorpiona, Mysterio, jak również bohaterów walczących ze złem jak Punisher i Daredevil. Oczywiście podczas naszej krucjaty będziemy mogli wykorzystywać szereg specjalnych zdolności człowieka pająka oraz całą gamę skonstruowanych przez Petera Parkera gadżetów.[/center]
[center]ObrazekObrazek[/center]
[center]ObrazekObrazek[/center]
[center]Obrazek[/center]
[center][NTSC-U][SLUS-008.75]
Obraz Spakowany: 374 MB
Obraz Rozpakowany: 724 MB
Format: CCD / IMG / SUB[/center]
[center]Obrazek[/center]
[center]Obrazek[/center]

Devastaa
-#
Posty: 498
Rejestracja: sob 27 mar, 2010 12:37

Post autor: Devastaa »

Spider-Man [NTSC-U, ENG, SLUS-00875]

Obrazek

Język: Angielski
Data wydania: 2000
Typ: Sci-Fi Action-Adventure
SLUS-00875

Rozmiar: 390 MB (spakowany - WinRAR)
Rozmiar: 724 MB (wypakowany)
Format: *.ccd, *.img, *.sub, *.cue

Linki zabezpieczone za pomocą safelinking.net
Liczba linków: 1

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://safelinking.net/p/cb5774ee76
Ostatnio zmieniony sob 05 maja, 2012 11:10 przez Devastaa, łącznie zmieniany 1 raz.
TUTAJ WSZYSTKIE MOJE UPLOADY => EmuZone

Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mój upload
Sprawdzona działająca wersja
Region PAL
Rozmiar: 200mB + 175MB

Kod: Zaznacz cały

http://chomikuj.pl/taigeeer/Gry+PSX/SpiderMan
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Reup linku Draksona z chomika swiatpsx

Obrazek
Obrazek

Obrazek 374,7 MB
Obrazek *.CCD, *.IMG, *.SUB, 729 MB

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!xMQSnagL!FdT1FClGgpQFQRDPsOtogDXf219qs__Fa-OhArVZycA

master522
-#
Posty: 58
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2012 16:32
Kontakt:

Post autor: master522 »

Spider-Man
Obrazek

# Mój upload
# Sprawdzone z ePSXe 1.7.0
# Zawartość: .bin
# ~350MB

Kod: Zaznacz cały

http://rapidgator.net/file/77229181/Spider-Man_up_master522.7z.html

Awatar użytkownika
Booze Hound
-#
Posty: 152
Rejestracja: ndz 09 maja, 2010 09:59

Spider-Man

Post autor: Booze Hound »

[center]Spider-Man[/center]

[center]Obrazek[/center]

[center]Deweloper: Neversoft Entertainment
Wydawca: Activision
Data wydania:
USA: 30 sierpnia 2000
Europa: 15 września 2000
Japonia: 26 kwietnia 2001
Tryby gry:
single player[/center]

[center]Opis:

In what is truly the best Spider-Man videogame that has ever graced a videogame system Marvel, Activision and Neversoft the masters of PlayStation programming have succeeded where no company has ever even come close. With this game the teams have re-created the image of The Amazing Spider-man in an engaging, charming and stylish platform/action game that truly brings out the best traits of the long-standing comic book, resurrecting his tarnished image from the horrible live-action TV show, a few off years in the comics and every single bad Spider-Man game that has touched a console. Neversoft didn't just hammer out an action game and slap a Spider-Man costume on it. The team has created a title that enables you to do nearly everything Spider-man can do and it feels nearly perfect. From crawling skyscrapers to web slinging across city skies to tangling up opponents to crawling upside down in buildings or pummeling opponents with web balls, this game makes you feel like Spider-Man.[/center]

[center]ObrazekObrazekObrazekObrazek[/center]

[center]Spakowany: 391 MB
Rozpakowany: 724 MB
Typ pliku: CCD[/center]

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!UAY2XDiY!ytBK9NeT6wQB_qi9bi6MWe1C17H60Z8Y023XIFaryOk

Kod: Zaznacz cały

Hasło: Tempest
Ostatnio zmieniony pt 06 cze, 2014 22:53 przez Booze Hound, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

[center]Spider-Man
Obrazek

Spider-Man to dynamiczna gra zręcznościowa, w której stajemy się jednym z najsłynniejszych rysunkowych bohaterów - człowiekiem pająkiem. Akcja dzieje się w 2000 roku, gdy podczas targów naukowych zostaje skradziony najnowszy wynalazek doktora Otto Octaviusa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zdjęcia wykonane przez redakcyjnego konkurenta Petera Parkera jednoznacznie wskazują na to, iż przestępstwa tego dopuścił się Spiderman lub ktoś przebrany za niego. Sprawa nabiera jeszcze jaskrawszych barw, gdy weźmiemy pod uwagę to, że doktor Octavius, to okrutny Octopus, a redakcyjny konkurent Parkera – Eddie Brock to sam zły Venom.Stajemy więc do walki, celem której jest oczyszczenie Spider-Man'a z fałszywych zarzutów. W swej przygodzie natkniemy się na licznych śmiertelnych wrogów Spider Mana, między innymi: Dr Octopusa, Venoma, Scorpiona, Mysterio, jak również bohaterów walczących ze złem jak Punisher i Daredevil. Oczywiście podczas naszej krucjaty będziemy mogli wykorzystywać szereg specjalnych zdolności człowieka pająka oraz całą gamę skonstruowanych przez Petera Parkera gadżetów.

Obrazek
Obrazek

Region: PAL
Język: angielski
Rozmiar: 1x392Mb
Hosting: MEGA


Link:

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!8IZhyKgI!d_ppbk1mlo2eOc25qWLQYFZj_ccbbsTK3HCyQK-veYM
Hasło:

Kod: Zaznacz cały

www.swiatpsx.pl

Mój upload!
Jeśli wrzuciłem coś, czego szukałeś, kliknij Obrazek pod moim postem!
[/center]

Qsilver00
-#
Posty: 20
Rejestracja: czw 30 mar, 2017 11:46

Post autor: Qsilver00 »

Proszę o odświeżenie tytułu :) Pozdrawiam i dziękuję z góry :) ;-)

ODPOWIEDZ