Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

ICO

linki do pełnych wersji gier na konsole playstation 2 [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

FallmaollMysto
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 20:12

ICO

Post autor: FallmaollMysto »

Obrazek

Screeny:
Obrazek
Obrazek
Wytłumaczenie na ta nic nie mówiącą nazwę gry jest proste. Ico to imię chłopca, w którego przyjdzie się nam wcielić. W jego wiosce, co jedno pokolenie dzieje się niesłychaną rzecz: Otóż jedno dziecko zawsze rodzi się "nieco" zmutowane - wyrastają mu tajemnicze rogi! Jakby tego było mało, takiemu dziecku nie dane jest pożyć. Kilku konnych jeźdźców zabiera go i odwozi do dziwnego zamku, gdzie jest wiezione i skazane na...śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak przystało na Ico, czyli nieszczęśliwego chłopczyka z rogami - taki tez los jest mu pisany. Po serii wypadków, podczas gdy Ico jest już zamknięty w zamku, zauważa On dziewczynkę zamkniętą w wiszącej, dużej klatce przypominającej tę dla ptaków. Uwalnia ją. Teraz już ich los jest losem gracza. Na czym polega wiec gra?
Będziesz, jako Ico, opiekował się dziewczynką, jak i samym sobą. Będziecie musieli się wydostać z przedziwnego zamku i jego okolic. Czasem będziesz bronić dziewczynę przed szarżującym demonem, czasem w ostatniej chwili uratujesz ja przed spadnięciem w przepaść. Nie wygląda to jednak tak małostkowo! Zobaczysz, ze zapalasz do obydwojga bohaterów rzadka sympatia - będziesz robił WSZYSTKO, by jej pomóc...To, co sprawia największe wrażenie obok grafiki w tej grze, to związek emocjonalny - zarówno miedzy Tobą - Ico a nią, a również miedzy grającym i NIMI. Czegoś takiego jeszcze w grach video nie było. Gdy będziesz biegł trzymając ja z rękę, poczujesz, jak dużą odpowiedzialność na Tobie spoczywa. Dbasz o inne życie.
Wracając jednak do grafiki. Jest niesamowita! Postacie są jakby z komiksu, jednak tekstury otoczenia jak i animacje bohaterów pokładają w tej grze ogromne ilości realizmu! Mamy wiec lekko smutny klimat - ich dwoje, kręcące się mozolnie i powoli koła młynów...osamotnienie. Kim ONA jest? Co to za miejsce? Tajemnica. Grajcie sami i ze słuchawkami na uszach! Kamera ustawiona jest dosyć daleko, choć jej praca zasługuje na oddzielna nagrodę. Obserwowanie całości z dość dalekiej perspektywy ma jednak swoje wyraźne cele - po pierwsze oglądanie całego otoczenia, architektury wnętrz i lokacji na zewnątrz to integralny i niezwykle ważny element gry! Nie wiemy, kto to wszystko projektował, ale jest imponujące i nastraja bardziej niż lokacje w Devil May Cry.; porównanie to jednak nie jest wybitne - gry maja zupełnie inne "klimaty" - zrozumiecie jak zagracie. Po drugie efekt "samotności we dwójkę" jest właśnie dzięki kamerze osiągnięty! Przytłacza Was to wszystko, lekko paraliżuje...a jednak będziecie brnęli dalej.

(opis by Gry-Online.pl)

Nieaktywne linki usunięte przez administrację światpsx.pl

Edit:
Zapomniałem dodać screenów. Nie wiem ile dokładnie zajmuje gra, ale wiecie - jestem tu nowy więc myślę, że się nie pogniewacie dlatego, że nie napisałem o tym ile zajmuje po ściągnięciu i po rozpakowaniu. ;P. Aha, gra działa perfekcyjnie. Sam sprawdzałem na konsoli.
Ostatnio zmieniony czw 18 lip, 2013 12:54 przez FallmaollMysto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
juankisas
-#
Posty: 103
Rejestracja: czw 15 gru, 2011 13:33

Post autor: juankisas »

[center]Ico (2001) PS2

Opis uploadu:
Wielkość całości: 866MB
Rodzaj kompresji: .rar
Zawartość uploadu: .iso
Region gry: PAL
Wersja językowa: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski
Dane naprawcze: 10%
Download

Kod: Zaznacz cały

https://rapidu.net/1624521170/icop12.swiatpsx.pl.rar

Kod: Zaznacz cały

https://fileshark.pl/pobierz/23736874/4b44e/icop12-swiatpsx-pl-rar

Kod: Zaznacz cały

http://turbobit.net/78ee4kg5eab9/icop12.swiatpsx.pl.rar.html

Kod: Zaznacz cały

http://uploaded.net/file/f2wm7uu0/icop12.swiatpsx.pl.rar

Kod: Zaznacz cały

Hasło: juankisas
[/center]
Widzisz niedziałające moje linki? Napisz do mnie prywatną wiadomość, a wrzucę ponownie.

ODPOWIEDZ