Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

CD na DVD Szybka pomoc

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kondzio8888
-#
Posty: 12
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010 18:12

CD na DVD Szybka pomoc

Post autor: kondzio8888 »

Witam was ponownie :P (!)

Otóż problem jest taki 2 dni temu pożegnałem się z PsOne oddałem ją koledze a gry ciągle się walają :/ jedyne co swoje mam to PlayStation 2 jednak ona ma problem z cd i tu najawia się ma prośba czy znacie jakieś programiki / konwektery które przeprabiają gry z "szaraka" z cd na DVD ?? proszę o pomoc :P
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Żeby ci piraty z PSX chodziły na PS2 to trzeba jakoś tam przerobić. Oryginały PSX powinny elegancko chodzić. Oczywiście NIE WOLNO tych gier nagrywać na DVD, jakieś tam konwerty są, ale czy chce ci się marnować 4.7gb na 200mb?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

nie nie istnieje coś takiego jak konwenter z CD na DVD, struktura płyt i budowa oprogramowania jest bardzo złożona i do tego posiada pewne zabezpieczenia/od czytniki sprawdzające czy to jest nośnik CD.

przez co nawet nie wszystkie gry które ukazały się na ps2 na CD, dało się przerobić na DVD, najbardziej "bolesnym" takim przykładem dla programistów-homebrew, był tekken tag tournament który do dziś pozostał na nośniku CD a co za tym się wiąże ze wszystkim "zasadami" jego wypalenia /czyli nie ISO... itd./

tak więc mowy nie ma o tym aby gry z psxa były konwertowane na nośnik DVD.

trochę dziwny ten twój przypadek
zgoda gdyby był w drugą stronę, to byłby znak o zużytym lub brudnym laserze, gdyż konsola najpierw przestaje czytać DVD a potem długooo później CD.
mi tutaj to wygląda na spapraną przeróbkę

ps.
a piracik z psxa musi idealnie chodzić na ps2 oczywiście gdy konsola jest przerobiona na odczyt płyt kopi zapasowych nie ma żadnego programiku do np. pathowania takich kopi pod ps2;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
kondzio8888
-#
Posty: 12
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010 18:12

Post autor: kondzio8888 »

No ok dobra dzięki ale mówię ci Michael wkładam grę na PS2 odpalam i elegancko :) , wkładam gre na PSX i zaczyna się ... najpierw rest konsoli (to normalne jak jest gra na PSX) , potem zaczyna trzeszczeć , trzeszczeć i znowu trzeszczeć , chociaż przyznaje się nie nagrywam na zbyt dobre nośniki może to dlatego bo np kilka gier mi weszło ale nieco się długo ładowały , a może powinienem nagrywać z wyższą prędkością i na lepszych nośnikach ?
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

ODPOWIEDZ