Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Wyszukiwarka vs. Lista

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Wyszukiwarka vs. Lista

Wyszukiwarka
9
50%
Lista
9
50%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Wyszukiwarka vs. Lista

Post autor: LukasTe »

Ankieta w celu zbadania czego częściej używacie do odszukania gry PSX; forumowej wyszukiwarki czy listy gier pod adresem http://www.swiatpsx.pl/lista/index.php
Mile widziany komentarz.

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Listy dla mnie wygodniejsza forma klikam, potem szukam literki następnie szukam gry, znowu klikam i mam już grę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Moim zdaniem bardziej praktyczniejsza i dokładniejsza jest opcja wyszukiwania gdyż, zdarza się, iż gra która jest na stronie to niestety nie jest "ukazana" na liście PSX (np. Oddworld Abe's Oddysee :P ) Dlatego też stawiam na dokładność niż wygodę, czyli na wyszukiwarkę której to używam częściej ;)

Don Vito
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 sty, 2010 12:32
Kontakt:

Post autor: Don Vito »

Zdecydowanie lista powód jest prosty prostota użycia a żeby nie było takich klocków jak pisał Drakson, wystarczy ja w miarę regularnie aktualizować :]

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Co zaznaczyć jak chce w coś zagrać, ale nie wiem co to szukam sobie w liście fajnych tytułów, a z kolei jak szukam konkretnej gry, to używam wyszukiwarki?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zohan, to może nic nie zaznaczaj :) Albo zdecyduj co częściej używasz.
Dzięki za opinie i czekam na więcej. Dobrze wiedzieć jakie jest zdanie uzytkowników na dany temat.
Oczywiście żeby lista była użyteczna to musi być aktualizowana co muszę nadrobić ale mimo wszystko może się zdarzyć, że coś zostanie przeoczone..

[ Dodano: Sro 16 Cze, 2010 15:25 ]
Lista wraz z wyszukiwarką forumową tworzą zgraną pare widze :) I jeszcze przypomne, że aby wyświetlić całą zawartość listy to wystarczy kliknąc szukaj nic nie wpisując.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Jak szukam czegoś konkretnego to wyszukiwarka, a jak czegoś ogólnie z gatunku to lista, ale głos na tą drugą, bo jest bardzo ładna :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Lista jest już zaktualizowana i sprawdzona jednak ciągle mogą być jakieś błędy lub po prostu będzie brakować gry która jest na forum. Piszcie o wszystkim co zauważycie!

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Ja wolę listę bo jak szukam jakiejś konkretnej gry to może przypadkowo natrafię przy okazji na jakąś fajną gierkę :P
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Wolę listę. Jest przejrzysta i łatwo na niej znaleźć dany tytuł, gdyby jeszcze był ten system oceniania gier to już wogóle stałbym murem za listą. :D
hasło do moich uploadów: 1234

lukaszhell
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 14 sty, 2011 15:21
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: lukaszhell »

jestem za lista.
;)

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Post autor: gowthaw »

Fajnie by było , gdyby lista była też na gry ps2 , ale tak to wolę wyszukiwarkę.
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak. Fajnie to wyglada. Można jeszcze podzielic gry na rodzaj konsoli. PSX/PS2/PS3. Zainteresowany jakas konsola, po prostu w nia klika, pojawiaja mu sie rodzaje gry na nia i wybiera co chce :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja mimo, że nie korzystam z downloadu (no może raz czy dwa), to jestem za listą, ponieważ jest bardziej przejrzysta i wygodniejsza. Jednak nie jest aktualizowana "na bieżąco", przez co ma braki.
SCEE™

ODPOWIEDZ