Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Szukam gry

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Szukam gry

Post autor: ExGamer »

Tai fu: Wrath of the tiger

To platformówka, od Activision. Bardzo udana gra wg mnie. Jesłi któs wie skąd ją sciągnąć proszę o odpowiedz na mój post. Z góry dziex.

P.S. posiadam wersje oryginalną ale płytka niestety juz nie jest na chodzie...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Naprzykład z tąd :arrow:

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=SNCB6NND
Ostatnio zmieniony sob 17 lip, 2010 09:13 przez squaier1, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

oddaj płytkę do regeneracji, nie wiele to kosztuje a jednak oryginał to oryginał, usługi takie możesz znaleźć np. w bardzo dużej wypożyczalni DVD lub wysłać do np. :arrow: http://allegro.pl/item1054472486_regene ... _lodz.html , nie reklamuję akurat tej firmy wpisz w allegro regeneracja płyt i znajdziesz sobie miejsce albo najtańsze albo najbliższe twemu miejscu zamieszkania...
pozdro ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dzięki wielkie. A czy regeneracja płyt pozwoli na odczytanie uszkodzonych danych z płyty? Jeśli takie się pojawią...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Regeneracja ma się tylko do płyty, pliki jakie zostały nagrane takie są..

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Jeszcze raz dziekuję. Kolejna gra której szukam, nie pamietam tytułu a grałem w jej demko z tych czarnych płyt z gazety playstation. Pamiętam, że skakało się jakimis stworkami po planszy podzielonej na kwadraty. zdobywało sie punkty itp... Jeden ze stworków obecnych w grze to byl chyba Crash. Ktos zna tą grę? Jeśli była o niej gdzieś mowa na forum to przepraszam ale ja nie mogłem znaleźć.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

:arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t= ... ight=crash jak dobrze popatrzysz to znajdziesz wersję PL ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dzięki.

[ Dodano: Wto 20 Lip, 2010 18:38 ]
A mam jeszcze pytanie. Wiem że nie w temacie ale nie znalazłem o tym nigdzie wiadomości a nie chciałem zakładać nowego tematu. Grałem w Worms Armageddon z PSX na PS3 a potem na szaraczku... Na tym samym tv. Philips LCD 37'. Zauważyłem że podczas grania na PS3 tekstury nie sa tak rozmazane a na PSX ciężko odczytac nazwy robali. Czy to kwestia kabla PS3 podpięte przez hdmi a PSX przez cinch? Czy tak zawsze jest bo PS3 tak ma? A może z moim szarakiem coś nie gra?
P.S. jeszcze raz sorki że nie w temacie.

[ Dodano: Nie 25 Lip, 2010 11:03 ]
squaier1 nie mogę nagrać Tai Fu. W alcoholu pisze że nie znaleziono obrazu płyty. Crash Bash nagrałem bez problemu. Jakieś pomysły dlaczego tak jest?
hasło do moich uploadów: 1234

morduszka
-#
Posty: 6
Rejestracja: czw 29 lip, 2010 20:26

Post autor: morduszka »

Cześć chłopaki.

Poszukuje pewnej gry. Grałam w nią jakieś około :-( 7 lat temu a może ponad na PSX. Chodziło się takim gostkiem chyba czarne włosy miał i pistolecik. Widok z zza pleców i jakieś lasery tam były. Tak fajnie się chował plecami za ścianę a potem jednym ruchem wychodził i strzelał.

Pomóżcie co .. szukam i szukam .. i nic :-(

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mhm dziewczyna która lubi grać. Wow. Rzadkie zjawisko. P.S. ile latek masz? :-P
A co do gry to Syphon Filter być może? Tylko taką grę kojarze. Jakby Ci się przypomniało coś to podaj wiecej info z tej gry. :-) Np. gdzie dzieje sie akcja? W dzień czy w nocy? Jakie otoczenie? Cokolwiek.
Albo C-12 Final Resistance.
Albo Die Hard
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

ExGamer, pytasz sięo wiek bo niewiesz czy już zacząć podrywać?
Sry za offtop swoją drogą.
Ocalić od zapomnienia PSX

morduszka
-#
Posty: 6
Rejestracja: czw 29 lip, 2010 20:26

Post autor: morduszka »

Niestety to żadna z tych gier ale dzięki za chęci. :-)

Chodzi o to, że niewiele pamiętam ... kojarze te lasery akcja toczy się w dzień, napewno żadna z typu medal of honor. Ten gościu mógł być jakimś gliniarzem czy tajnym agentem :P. Też chyba były szkrzynki .. takie jak w C-12 i robił uniki chowając się za nie plecami. :)

Tu jest fotka, która najbardziej przypomina obraz gry .. tak mi się kojarzy :)

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 4AbXxtD0Ag

Ale nie było tak ponuro i miał mały pistolet.
Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły. :-) ??

P.S. Mam 26 lat ;-)

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Metal Gear Solid
mission impossible
fighting force 2 - tylko że on miał rudawe włosy ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

morduszka
-#
Posty: 6
Rejestracja: czw 29 lip, 2010 20:26

Post autor: morduszka »

Dzięki ale ... to nie to :)

[ Dodano: Pią 30 Lip, 2010 23:10 ]
Wydaje mi się, że to nie była taka bardzo znana gra ... a szkoda bo naprawdę fajna ... No ale mogę się mylić :)

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

No to to napewno na psx było?
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ