Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Lista najbogatszych

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Lista najbogatszych

Post autor: LukasTe »

Nad logiem pojawił się odnośnik do listy 25 najbogatszych na forum :arrow: http://swiatpsx.pl/bogacze.php . Takie małe coś ale można przynajmniej zobaczyć ile mają inni i jak można trafić na tę listę.

Zmierza to ku temu by znaleźć zastosowanie dla naszej forumowej waluty. Wkrótce pewnie coś więcej się doda.

Przypominam o dotychczasowej mozliwości zakupienia za $ rangi VIP :arrow: http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=743 . Niedługo bedzie można np. zdjąć ostrzeżenie itp.

Również wiele osób nie dostało premiowanych $ za np. otrzymanie rangi czy za wpłaty, sam dokładnie tego nie dopilnowałem dlatego proszę sie dopominać jak ktoś nie dostal wiadomości PW o dodanych $ z okazji np. wysłania sms, otrzymania rangi VIP.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

a jednak straciłem na tym, że dałem Gichowi większość mojej kasy xD, no trudno, może będe miał na zdjęcie ostrzeżeń, których mi nie brakuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Kurde za niecałe 8 tys sobie nawet auta dobrego nie kupie :(
chociaż jestem w top 5
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zohan, ale za 7500$ możesz dokupić sobie rangę VIP, miałbyś wtedy wyświetlane dwie pod nickiem.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

To chyba lepsze niż samochód, ale pociesze się jeszcze tym TOP :)
w ogóle pochopnie piszę
jeżeli kupie range VIP to mam -7500$?

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

No tak, wydajesz uzbierane $ w zamian za rangę.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ok, to poczekamy trochę :)

Hmm a cóż to za opcja z prawej strony okienka postu? :]
SUPER
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No w końcu :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

może wprowadź od razu ranking pod względem ilości napisanych postów lub kasy ale nie-kolorowych?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

OldShatterhand, 10 osób które napisały najwięcej postów jest w statystykach. :P A rangink nie kolorywych? Nie sądzę aby się przydał, uważam za to że kolorowi/osoby wykupujące VIPa nie dostawały bonusu w postaci mnożnika e-kasy.

[ Dodano: Nie 12 Wrz, 2010 18:08 ]
No i jestem już 23 :D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ