Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

[PS2]Szukam 2 gry na Play Station 2 [PS2]

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

[PS2]Szukam 2 gry na Play Station 2 [PS2]

Post autor: Dvdmax93 »

1) Kiedyś ściągałem grę żeby przetestować emulator do ps2 o dziwo działało mimo że mam słaby komputer.I tak to były gry z firmy Code Masters i te gry nie jestem pewny czy wszystkie bo sprawdziłem tylko 2 bo komputer miał 100% użycia procesora bałem się że może komputer spalić.

Te 2 gry to z Pegazusa [NES] były Micro Machines i Batman Return Of The Joker.Obie te gry były odświeżone lepsza grafika z 8 bit na 32 bit podobno ale plansze itp te same.

To czy na Ps2 wyszło więcej gier z pegazusa?

Jeśli tak proszę podać nazwę tych gier
Znaczy się nazwę płyty Ps2.

2)I Jakieś gry związane z Olimpiadą (PS2) wiadomo sportowe biegi,skoki przez płotki,pływanie,itp taką dobrą na 2 Player proszę mi polecić.
Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ