Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Jak zapsiac tą grę?

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

cutek
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 08 gru, 2009 13:27

Jak zapsiac tą grę?

Post autor: cutek »

Z góry proszę o nie zamykanie tematu ,bo na pewno tutaj napisze w sprawie niejednej gry.
A więc obecnie gram w Oddworld abe's oddysee i tak jak w temacie. Jak zapisać tę grę na PSX? Jak coś mam kartę pamięci. I czy Tekkena 3 też da się jakoś zapisać?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Abe da się chyba po przejściu misji, Tekkena 3 da się zapisać - trzeba wejść w Options, a następnie wybrać opcję Save Game. Tylko na karcie pamięci musisz mieć wolne miejsce
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Grasz na emulatorze [jakim?] czy konsoli?

PS. Tekken 3 ma autosaving, sprawdź w opcjach gry.
Obrazek

cutek
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 08 gru, 2009 13:27

Post autor: cutek »

Skoro pisze ,ze mam kartę pamięci to chyba wiadomo ,że na konsoli xd. Ale do zapisywania już sam doszedłem ;)

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Ja mam pytanie bo nie wiem jak zapisac gre castelvania czy trzeba wejsc do jakiegos pomieszczenia czy jak bo nie ma opcji autosave ani save wiec powiedzcie jak zapisac bo umre i odrazu od nowa to strasznie wkurza jeszcze dodam ze mam castelvania symphony of the night

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

W Castlevanii: Symphony of the Night wchodzi się do specjalnego pomieszczenia, to tak. Jest ono oznaczone na mapie (nie pamiętam w tej chwili jaki to był kolor, ale się wyróżniał). W nim odnawia się życie i można save zrobić. Wystarczy tam wejść (była bodajżę trumna), podejść do niej i wcisnąć strzałkę w górę.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

ODPOWIEDZ