Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Problem z nagrywaniem płyt i odczytem na psx

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

graci26
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 20:33

Problem z nagrywaniem płyt i odczytem na psx

Post autor: graci26 »

Witam.Pobrałem grę Mortal Kombat Trylogia,składa się ona z 2 obrazów płyty.
Nie wiem jak nagrać je razem na 1 płycie cd za pomocą aklocholu 120% lub ultraiso.
Jedną grę już miałem która składała się z dwóch obrazów,wypaliłem ten większy i gra nie zadziałała.Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

2 Obrazy płyt to oznacza 2 dyski raczej próbowałeś w ten sposób? Ew ile waży każdy obraz?

graci26
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 20:33

Post autor: graci26 »

1 obraz który nagrałem waży ok 450kb a ten drugi ok 1kb więc nie sądzę żeby trzeba było nagrywać 1kb na osobna płytę :D
Chyba że jakiś dureń zrobił tą grę.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

najpierw odnajdź mój poradnik w dziale PORADNIKI pt. "PSX ja nie abla w tych tych tematach" przeczytaj uważnie a znajdziesz odpowiedź co to jest ten mały plik o wartości 1kb i co z nim się robi i do czego służy.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

graci26
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 20:33

Post autor: graci26 »

Kurczę,czytałem poradnik ale nic nie znalazłem.
Jedyne co mi przyszło do głowy to załadować oba obrazy,skopiować wszystkie pliki z obrazów w 1 i zrobić z tego 1 obraz i wypalić.
Czy dobrze myślę ?
PS.Tak nie działa,nie wiem jak to zrobić,proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

"Kurczę,czytałem poradnik ale nic nie znalazłem. "

to taki żarcik ?
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

graci26
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 20:33

Post autor: graci26 »

Podajcie punkt w którym to pisze bo przestudiowałem całe nagrywanie i nic.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Pliki obrazów CD
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ