Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Pomoc z rozpakowaniem plików:(

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

djzaq
-#
Posty: 6
Rejestracja: śr 02 lut, 2011 20:32

Pomoc z rozpakowaniem plików:(

Post autor: djzaq »

Ściąłem tą o to grę http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=3557 mam dwa pliki ale czym to rozpakować nie maja rozszerzenia *.rar ani *.zip jakim programem to wypakować ??winrar nie działa z tym .

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Za pewne party musisz scalić. Jeśli posiadasz(lub nie, pobierz) program 7-zip to, uruchom menadżer plików (najszybciej powinieneś znaleźć wybierając Start/wszystkie programy/7-zip/7-zip File Manager). Następnie znajdź ścieżkę, w której masz pliki gry i klikając prawym przyciskiem myszy na pierwszy part (przykładowo ...7z.001) wybierz opcję "Scal pliki...". Dopiero gdy program scali pliki będziesz mógł wypakować ;)

Edit:
Programem 7-zip, pliki wypakowują się normalnie. W tym przypadku nie ma potrzeby ich scalania ;)

djzaq
-#
Posty: 6
Rejestracja: śr 02 lut, 2011 20:32

Post autor: djzaq »

ok już działa racja win rar nie potrafił tego wypakować a 7zip musiałem scalić bo też jak dawałem prawym wypakuj 7zip to jakiś błąd archiwum ale zrobiłem jak ty podałeś i hasło i jest ok :):D

Zablokowany