Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Lista gier PlayStation błędy

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Lista gier PlayStation błędy

Post autor: qpawlo94q »

chciałbym wzrucic uwage w Lista gier PlayStation że jak naciśnie się aby zobaczyc linki Kliknij to włącza się strona główna.
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

LOOOL rzeczywiście :P :P :P :P :P :P :P :P
przyda sie naprawić ;/
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Strona główna forum..? Mi się pojawia prawidłowo pole do zalogowania..
//
Już rozumiem :D Już nie trzeba się za każdym razem logować ;-) Przepraszam za utrudnienia...
Ostatnio zmieniony ndz 01 mar, 2009 20:55 przez LukasTe, łącznie zmieniany 1 raz.

damian7541
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 01 mar, 2009 09:02
Lokalizacja: konin
Kontakt:

Post autor: damian7541 »

robicie cos z tym logowaniem bo klikam na link a tam pisze zeby sie ponownie zalogowac loguje sie i jestem na stronie glównej co to za gowno zrubcie cos z tym :evil: :evil:

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

damian7541, wyrażaj się.. teraz forum można przeglądać bez logowania, lista wtedy odsyła do tematów z ukrytymi linkami. Jak się zalogujesz linki będą odkryte i mi wszystko działa. Ma ktoś jeszcze podobny problem?

[ Dodano: Nie 01 Mar, 2009 13:16 ]
Jednak błąd był po mojej stronie, już nie powinno być takich problemów.

Zablokowany