Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

YouTube - PS2PSXe - Mały przegląd emulatora

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

YouTube - PS2PSXe - Mały przegląd emulatora

Post autor: Quake96 »

Siemka :)

Postanowiłem zrobić mały przegląd emulatora PS2PSXe. Jak wiadomo emu jest narazie w fazie Alpha. Po więcej info zapraszam na mój filmik:


http://www.youtube.com/watch?v=9BIUZ-98 ... ideo_title


Komentarze możecie zamieszczać tutaj :)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Za dużo słowa "tak". Filmik w zasadzie nie mówiący niczego czego bym się po emu nie spodziewał, ale ładnie opisujący jego funkcje. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Jak dla mnie to emulator jest na razie jeszcze tylko ciekawostką. Testowałem kilka gierek z psxa min:
Yu-Gi-Oh! Forbiden Memories,Chrono Trriger,Battle Hunter,Gran Turismo 1 i 2. I najlepiej działało mi battle hunter (bez żadnej ścinki). Reszta albo chodziła po 30-25 fps albo wogule nie odpalała jak np gt. Mam nadzieję że ffgriever nie porzuci projektu. Zwłaszcza po tym jak ukończył spolszczenie Final Fantasy 12. Bo szkoda by było pracy którą już włożył w napisanie tego zacnego emulatora. Chciałbym doczekać bardzo wersij beta która obsłużyła by mi 3 gry:
1. Gran Turismo 3
2. Streak Hoverboard
3. Galerians
Ale zobaczymy jak to bedzie.
Mam pomysł. Zróbmy tutaj taki spis gier które testowaliśmy i opiszmy jak działały. Co wy na to?
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ