Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Laser PS2 fat

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Laser PS2 fat

Post autor: markomen1 »

Dostałem konsole od kumpla i nie wiem o co chodzi gry z PS1 działają nawet te nie oryginalne ale nie działają gry PS2 czy konsola przerobiona jak sie pytałem to powiedział mi że konsola jest przerobiona no ale płytkę nagrałem tak samo jak inne gry na PS2 a działały bo koledze nagrywałem i proszę o pomoc płytka PLATINUM i o co może chodzić !!help!!
Obrazek

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja też miałem ten problem. Na pewno laser zdycha, możesz pokręcić takim białym kółkiem, które reguluje kąt. Opiszę jak to zrobić. Rozkręć górną część obudowy, uważaj na włącznik łatwo urwać taśmę!! Więc delikatnie i z wyczuciem. Jeśli to model 50004 to problemu nie ma, ponieważ włącznik nie jest doczepiany do obudowy. Widzisz stację dysków z kółeczkiem na środku. Odkręć 4 małe śrubki i podnieś pokrywę. Zobaczysz laser, nie dotykaj tylko oczka. Możesz wyjąć to kółeczko w pokrywie przyda się. Podłącz konsolę do prądu i włącz ją. Naciśnij eject i wysunie się tacka. Z przodu daleko powinieneś zobaczyć białe kółko z zębatkami. W 30003 widać je całe w 39003 tylko część. Kręć je w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara (w 39003 tak było), aż usłyszysz trzask, czyli napęd opadł. Otwórz szufladę (powinna być otwarta) włóż DVD i to kółeczko od pokrywy umieść w miejscu dziury w płycie. Zamknij tackę. Jeśli nie działa otwierasz i kręcisz parę zębów kółka w stronę przeciwną do wskazówek zegara (lepiej mało, a częściej sprawdzać) i sprawdzać. Zapamiętaj jeszcze gdzie szły te długie śrubki w obudowie. Jak zapamiętasz to napisz, bo ja nie pamiętam.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

xzer0 pisze: Jeśli to model 50004 to problemu nie ma
Jak byś zgadł mam model 50004 ale wiesz boje sie za bardzo coś rozkręcać w tej konsoli ale bardzo dziękuje za rade może jednak gra była jakaś gówniana ze sie nie dało na grać lub źle nagrana więc pobieram inne gry ale jak nie odpalą to podkręcamy :) ale bardzo dziękuje za rade

EDIT:
xzer0 pisze:Ja też miałem ten problem. Na pewno laser zdycha, możesz pokręcić takim białym kółkiem, które reguluje kąt. Opiszę jak to zrobić. Rozkręć górną część obudowy, uważaj na włącznik łatwo urwać taśmę!! Więc delikatnie i z wyczuciem. Jeśli to model 50004 to problemu nie ma, ponieważ włącznik nie jest doczepiany do obudowy. Widzisz stację dysków z kółeczkiem na środku. Odkręć 4 małe śrubki i podnieś pokrywę. Zobaczysz laser, nie dotykaj tylko oczka. Możesz wyjąć to kółeczko w pokrywie przyda się. Podłącz konsolę do prądu i włącz ją. Naciśnij eject i wysunie się tacka. Z przodu daleko powinieneś zobaczyć białe kółko z zębatkami. W 30003 widać je całe w 39003 tylko część. Kręć je w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara (w 39003 tak było), aż usłyszysz trzask, czyli napęd opadł. Otwórz szufladę (powinna być otwarta) włóż DVD i to kółeczko od pokrywy umieść w miejscu dziury w płycie. Zamknij tackę. Jeśli nie działa otwierasz i kręcisz parę zębów kółka w stronę przeciwną do wskazówek zegara (lepiej mało, a częściej sprawdzać) i sprawdzać. Zapamiętaj jeszcze gdzie szły te długie śrubki w obudowie. Jak zapamiętasz to napisz, bo ja nie pamiętam.
a mam jeszcze prośbę jednak konsola zjechana dziękuje że napisałeś jak co się robi ale czy mógłbyś jakieś fotki wrzucić ? byłbym wdzięczny
Ostatnio zmieniony sob 26 lis, 2011 15:18 przez markomen1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja dodam od siebie, że nie warto wypalać gier na takich gó**ianych nośnikach jak PLATINUM.

Kupi porządne płytki "Verbatim AZO" ale koniecznie DVD-R. Broń Boże nie kupuj DVD+R lub DVD-RW.
SCEE™

ODPOWIEDZ