Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ps2 slim laser pomocy!

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Ps2 slim laser pomocy!

Post autor: RycerzJP »

Witajcie koledzy. ostatnio okazyjnie nabyłem od kolegi ps2 slim scph 70003 bez lasera. pare lat temu gdy on zakupił tego playa to miał laser graliśmy i było ok. ale laser w końcu padł. no to on odkręcił playa i po prostu wymontował laser. ale tylko sam laser taśma, silniczek itp zostały. no i mam taki problem bo silniczek nie kręci się kolega mówił że to dlatego że nie ma lasera. ale dla mnie to jakioś niejasne. więc chciałem spytać was. czy jeżeli kupię nowy laser to wszystko bd ok? silniczek bd krecil a laser czytal? prosze o pomoc

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No tu jest troszkę racji ale mimo tego po zamknięciu klapy silniczek powinien się chyba zakręcić nawet jak laser uszkodzony kłopot w tym ze nie wiem jak się zachowuje ps2 bez lasera

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Silniczek nie będzie się kręcił przy otwartej klapie. Musisz zablokować czujniki... Poza tym bez lasera silniczek raczej nie powinien się kręcić.
SCEE™

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Post autor: RycerzJP »

czujniki zablokowane. pewnie każdy wie że na otwartej klapce kręcić się nie będzie. a laser nie jest uszkodzony tylko wcale go nie ma. i chcę się dowiedzieć czy jeśli kupie nowy to wszystko bd ok.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Powinno.
SCEE™

RycerzJP
-#
Posty: 135
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 17:10

Post autor: RycerzJP »

Ok w takim razie kupuje laser. temat zamykam. ps sprzedam laser khs-400c do ps2 fat lub wymienie za laser do ps2 slim. jak coś pw

Zablokowany