Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Ściągnięte gry nie działają na PS1

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
revan_yo
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 07 sie, 2012 19:55
Lokalizacja: Raszyn
Kontakt:

Ściągnięte gry nie działają na PS1

Post autor: revan_yo »

Witam,
Pobrałem sobie kilka gier na PS1 w formacie bin i cue i wypaliłem jako obraz płyty programem nero. Konsola jest przerobiona, czyta gry amerykańskie i europejskie, nie wiem czy to modchip, po otwarciu konsoli jest kilka kabelków tworzących jakieś obejścia między czipami czy cokolwiek. Niektóre gry ładują się do obrazka PS, po czym płyty stają i ekran sie zwiesza, płyty kupiłem za dychę w realu (białe eXtreme). Nie mam pojęcia w czym problem, mam pirackie i oryginalne gry na białych i czarnych płytach i wszystkie działają. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie o co chodzi.

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Do wypalenia używaj (najlepiej) programu Alcohol 120% i gdy wybierzesz korektor nagrywania i załadujesz obraz to na dole okna wybierz profil PlayStation i ustaw jak najmniejszą prędkość. Do wypalania gier polecam płyt Verbatim.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

1. te płyty to straszna kaszana, a lasery w PSone bywają wyjątkowo wybredne co do nośników. Kup płyty SONY, albo jeśli nie szkoda Ci kasy, to Verbatim AZO. Żadne inne...

2. Nero do wypalania gier PSX się nie nadaje. Zrób tak jak zalecał kolega kerm ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
revan_yo
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 07 sie, 2012 19:55
Lokalizacja: Raszyn
Kontakt:

Post autor: revan_yo »

Czyli wszystko co mogłem zwalić, zwaliłem hah. Nawet tego w necie bym nie znalazł lolz.
No dobra czyli następnym razem Alcohol i inne płyty, dzięki wielkie. A możecie mi podrzucić jeszcze kilka modeli(?) płytek z których wy korzystacie, żebym mógł znaleźć je w moich okolicach, a nie kupować w necie? Verabtim AZO, ale Sony jakie?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Sony, ot zwykłe 700mb CD-R'ki.

Obrazek
SCEE™

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

- Verbatim AZO (z AZO możesz mieć problem nie we wszystkich sklepach są przynajmniej u mnie, ale zwyczaje Verbatim te białe też są dobre ja mam dużo gier na nich i konsole dobrze czytają)
- Sony (chyba nie mają jakiś konkretnych modeli płyt)
- TDK (też polecane przez wielu użytkowniku)
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

ale zwyczaje Verbatim te białe też są dobre ja mam dużo gier na nich i konsole dobrze czytają
Zwykłe Verbatimy to szajs którego należy unikać jak się da... Masz dużo szczęścia lub wyjątkowo dobry laser (tak jak ja ^^) jeśli twoja konsola nie ma z nimi większych problemów.
SCEE™

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Ej no bez przesady wcale nie są takie złe :-) Mam dwie konsole jedna może i czyta wszystkie płyty jakie jej dasz więc to o niczym nie świadczy ale pój PSone nie ma już takiego lasera i nie czyta wszystkich płyt szczególnie tych tańszych, a białe Verbatim czyta jak głupi to samo z AZO i TDK. Nikt mi nie wmówi że te Verbatim są gorze niż jakieś DigiTank, eXtreme, Esperanza, Media-Tech, AVALON, Aone, Omega czy jeszcze jakieś inne. Poza tym czytając różne fora wiele razy spotkałem się z polecaniem płyt Verbatim tych zwykłych, a jeżeli komuś nie szkoda kasy to AZO.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie ja jeden jestem zdania że zwykłe Verbatimy to crap ;) Także ty jesteś po prostu wyjątkiem od zasady i masz szczęście do tych płyt ^^ W każdym razie jeśli zwykłe CD to tylko SONY (ew. TDK), a lepsze, to tylko Verbatim AZO
SCEE™

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja wolę zwykłe Verbatimy. U mnie w media expert te sony to trefne jakieś. Płyta przyklejona do koperty. Po zdrapaniu papieru zostaje ślad. Jeśli gra wypali się przed śladem to działa, a jak gra większa to do śmietnika.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Znam to... Swego czasu u mnie w sklepie też była ta felerna partia.
SCEE™

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Ja również jestem zdania że zwykłe Verbatimy to shit. Mam w konsoli oryginalny laser który nie był katowany na kopiach zapasowych, wszystkie płyty czyta oprócz tych verbatimek. Mam również gry wypalone kilka lat temu na zwykłych verbatimkach, i chodzą idealnie. Po prostu obecne verbatimy są kiepskiej jakości, dlatego też polecam sony bo nie miałem z nimi żadnego problemu. ;-)
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Ja nagrywałem na esperanzach i działczy do dzisiaj xD Ale również polecam sony jak kolega powyżej ^
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
revan_yo
-#
Posty: 5
Rejestracja: wt 07 sie, 2012 19:55
Lokalizacja: Raszyn
Kontakt:

Post autor: revan_yo »

No i lipa. Ściągnąłem Alcohol 120%, włożyłem TDKa CD-R80, najwolniejsze nagrywanie, RAW DAO i profil PlayStation i się nadal pokazuje please insert Playstation format disc. Pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Spróbuj jeszcze z innymi płytami. Kup jedną SONY CD-R 700mb i jedną Verbatim AZO.
Lasery w PSone są bardzo wybredne jeśli chodzi o markę płyt. Także musisz próbować dalej.

Jeśli nic to nie da to na bank masz coś z chipem. Też miałem taki problem dawno temu, no i też z PSone.
SCEE™

ODPOWIEDZ