Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Bug (?) w GTA III

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Bug (?) w GTA III

Post autor: Quake96 »

Siemka ;)


Ostatnio dość intensywnie napierniczam w GTA III :P Zacząłem robić misję dla "Hoods" w Shoreside Vale (Misje z budki, dla tych dresów). No i przechodziłem je... Natrafiłem na misję z samochodem z ładunkiem wybuchowym (nie pamiętam nazwy :/ ), który należało odstawić do Portland a potem z powrotem do SV. Misję ukończyłem z powodzeniem. Potem przechodziłem kolejne misje. W końcu ukończyłem wszystkie misje dla "Hoods". Niby wszystko okej, ale ...

Przejeżdżając później obok budki z której brałem misję, usłyszałem, że dzwoni (mimo iż na mapce nie było ikonki). Pomyślałem, że to jakieś "bonusowe misje" w stylu tych z Portland (koło Joey'ego). Jednak po podejściu do budki uaktywniła mi się znów misja z tym samochodem (ta o której pisałem wyżej). I teraz zastanawia mnie czy to normalne że po raz kolejny mam tę samą misję, czy to po prostu jakiś bug :?:
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Wiesz co dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się że też miałem powtarzające się misje, zaraz zainstaluję GTA 3 (zaraz bo mam oryginał :D) i wrzucę swojego starego save i sprawdzę czy też to mam.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dzięki ^^

Ja jeszcze nigdy nie robiłem wszystkich misji z budek (tzn. nie robiłem wszystkich misji dla danego zleceniodawcy) więc nie wiem czy to normalne. Jedynie kiedyś ukończyłem wszystkie misje dla Marty'iego (tego od Bitch'n Dog Food) i po misjach nie miałem tego "buga"


EDIT: Temat do zamknięcia. Znalazłem wpis na GTA Wiki:
Po przejściu tej misji w budce telefonicznej będzie można zacząć ponownie misję Zdążyć przed wybuchem i ją przechodzić nieskończenie wiele razy.
Także to normalne. Jak widać to pewnie jakiś bug albo celowe posunięcie ;)
SCEE™

ODPOWIEDZ