Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Szukam strzelanki na PSX

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Warga
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 02 gru, 2012 20:25

Szukam strzelanki na PSX

Post autor: Warga »

Witam wszystkich forumowiczów, moderatorów, oraz administratorów na tymże forum. Witam się, ponieważ jestem tu po raz pierwszy. Więc zacznę od razu, bez obijania w bawełnę.

Poszukuję gry n PSX, dokładnie była to strzelanka. Pamiętam że grało się na dwóch, i było mnóstwo postaci do wyboru, można było grać np. Babcią, i to przeróżnymi broniami, które były na mapie. Mapę też się wybierało. Pamiętam że była jedna coś jak stodoła ze strychem, i jedna taka czarna, z zielonym podłożem, jakby Matrix. Kurczę, poszukuję tego już od dość długiego czasu, więc proszę was jako moją ostatnią deskę ratunku.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Myślę, że chodzi ci o grę "Syphon Filter 3"? :)

Warga
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 02 gru, 2012 20:25

Post autor: Warga »

Wielkie dzięki o to mi właśnie chodziło. Wesołych Świąt :D

ODPOWIEDZ