Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Final Fantasy VII Hi-Res?

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

rakoth
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 06 gru, 2012 10:38

Final Fantasy VII Hi-Res?

Post autor: rakoth »

Witam wszystkich jako że to mój pierwszy post tutaj.
Mam do Was pytanie odnośnie FF7 na PSX. Da sie obraz tej gry spachowac (czy cokolwiek innego) tak jak wersje na PC by postacie były w wysokiej rozdzielczosci?
Chodzi mi o spaczowanie obrazu ktory pozniej bedzie uzywany w emulatorze PSX na BB Playbook.
Pozdrawiam
R

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie jestem pewny ale do wersji PSX chyba nie ma patcha hi-res, a to choćby ze względu ze PSX nie uciągnąłby takich tekstur (a skoro to gra PSX to musi być w stanie ruszyć na PSX, nawet jeśli ty do tego jej nie potrzebujesz) ;) Możesz się jednak rozejrzeć za patchem, bo być może jednak owy istnieje. I pamiętaj, że patche do obrazów PSXowych mają format .ppf


PS: Temat nie w tym dziale ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nie da się. Możesz jedynie używać pluginów poprawiających leko grafikę, ale i tak, zamierzonego efektu nie dostaniesz.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ