Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Ps2 fat nie czyta plyt i wydaje dziwne dzwięki pomocy !

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

dominik1st
-#
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 gru, 2013 09:00

Ps2 fat nie czyta plyt i wydaje dziwne dzwięki pomocy !

Post autor: dominik1st »

Witam tak jak w temacie kupiłem konsole za 30zł z tablicy i był uszkodzony laser po wymianie napędu oryginalny z sony po paru dniach działania konsola zaczęła wydawać dziwne dźwięki w menu jak i w grze.W głównym menu konsoli jak dam version to brakuje dvd player tutaj macie link do tych dziwnych dźwięków

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=mqI6_ENjFJI&feature=youtu.be
bardzo prosze o pomoc : :-)
Ostatnio zmieniony wt 21 sty, 2014 13:43 przez dominik1st, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Połóż konsolę poziomo i spróbuj jeszcze raz włączyć. Możliwe, że coś z laserem nie tak. Najłatwiej byłoby rozkręcić i zobaczyć, czy nic się nie poluzowało.

dominik1st
-#
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 gru, 2013 09:00

Post autor: dominik1st »

Własnie robiłem już tak kilka razy i nie pomogło

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Te odgłosy w menu to ze sprzętu dobiegają, czy z głośników? Zworka w laserze oczywiście zdjęta? Układ LA cały. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ustawienie wysokości lasera dwoma białymi kółkami i zmiana oprogramowania lasera (jeżeli miałeś inny laser, albo możesz to zrobić tylko zrób kopię starego sterownika). Jak nic nie podziała to rozłóż i przeczyść wszystko i złóż.

dominik1st
-#
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 gru, 2013 09:00

Post autor: dominik1st »

Wysokość układy sprawne zworki nie ma a jak wgrać oprogramowanie lasera ?? w wgrywaniu jestem zielony więc proszę o pomoc :-)

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Na pewno ustawiałeś dwoma białymi kółkami? Trzeba je kręcić równomiernie od początku do końca i poszukać idealnego położenia. Model lasera na jaki zmieniłeś jest taki sam? Bardzo podobne do siebie są 400c i 400b. Był też HD7 i parę innych.

ODPOWIEDZ