Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[Inne]Jak łatwo i wygodnie ściągać pliki

jak ściągać, nagrywać, dzielić pliki itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

[Inne]Jak łatwo i wygodnie ściągać pliki

Post autor: michael69 »

Pierwszy program służy do ściągania plików z rapidshare. Jest to prosta w obsłudze aplikacja, która wyręczy nas z kłopotliwego "ślęczenia" i załączania kolejnych partów. Program wykona za nas całą pracę, kiedy my będziemy mogli zająć się czymś mniej absorbującym. :zdrowko:


G-RAP-IT 1.0.0.0 SHARE

Obrazek

1.Download folder/Browse - wskazujemy gdzie party mają się zapisywać
2.New Link - wklejamy link z rapida i zrzucamy go do okna zadań klawiszem Add. Czynność tą oczywiście powtarzamy aż umieścimy wszystkie linki. ;-)
3.Klik w klawisz Download

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=U4THXF3O
-------------------------------------------------------------------------------------

USDownloader 1.3.5.1 PL


Obrazek

Program który gorąco polecam, posiada jeszcze większe możliwości (np:sam wznawia pobierania), wyposażony jest w pluginy między innymi do serwerów:
- odsiebie.com
- rapidshare.com
- filefactory.com
- megaupload.com
- netload.in
- uploaded.to
- depositfiles.com
- zshare.net
całkowicie jest po polsku więc nie będzie kłopotu z jego użytkowaniem.
Będziecie na pewno usatysfakcjonowani z jego pracy.
Miłego i owocnego ściągania.

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/182660037/USDownloader_1.3.5.1__PL__-_15.11.2008_T.D.7z
Hasło:

Kod: Zaznacz cały

http://www.swiatpsx.pl/

:ok:
michael69
Ostatnio zmieniony sob 22 lut, 2014 02:24 przez michael69, łącznie zmieniany 4 razy.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Czyli dzięki temu można ściągać z rapida, jak sie nie ma konta premium i neo?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Hudżu Hudżu pisze:Czyli dzięki temu można ściągać z rapida, jak sie nie ma konta premium i neo?
Trochę wyjaśnienia:
Jak się niema konta to się niema i już. ;-) Czyli nie korzysta się z przywilejów np.ściągania wielu plików na raz, bez czekania itp. Te programy po prostu zastępują Ciebie i za ciebie załączają kolejny part (po ściągnięciu poprzedniego), pilnują odliczanie czasu, i wspomagają prędkość ściągania.
Tak więc przykładowo:
mamy grę w trzech (lub więcej zwłaszcza na PS2) partach.
Wklejamy po kolei te party (patrz opis pierwszego programu) i idziemy spać.
Rano powinniśmy mieć wszystkie na dysku.
Ja przedwczoraj wieczorem załączyłem MGS CD1 i CD2 (razem 10 partów) a rano już je rozpakowywałem. I wypalałem.

Trochę humoru :mrgreen:

Kod: Zaznacz cały

Wyrzuć śmieci !!!
Już, już Mamo za 30sek tylko załączę następny part, i już lecę !!!
Teraz już nie masz tego problemu, bo program zrobi to za ciebie, a ty mażesz spokojnie "zawieruszyć" się z tym kubłem :mrgreen: na godzinkę do pobliskiego pubu. ;-)
-------------------------------

Bardzo polecam Ci ten drugi program, od wieczora do rana ściągnął mi z rapida 31 partów po 100 MB (gra na ps2,) w ogóle bez mojej interwencji, jest po porostu revel.
I życie stało się prostsze. :super:

:ok:
michael69
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Również bardzo mocno poelcam ten drugi program ;-) Miałem o tym napisac ale brakuje mi na to czasu i dobrze michael69, że mnie ubiegłeś ;)

Rasiak
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 07 lut, 2009 20:04

Post autor: Rasiak »

Mam pytanko czyli że jak nie mam żadnego konta na rapidzie to będe mógł ściągać pliki przez np. tego USDownloadera.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Rasiak, oczywiście tylko obowiązuje restrykcje takie jak dla niepremiowanych użytkowników; ograniczenie predkości w godzinach szczytu, odczekanie 15minut miedzy kolejnymi plikami i czekanie przed sciagnieciem.. ale to wszystko robi za nas program.

Rasiak
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 07 lut, 2009 20:04

Post autor: Rasiak »

ma jeszcze jedno pytanko czyli dzieki tym programom nic sie nie płaci za sciagani z rapida

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Rasiak, nie płaci się również bez programu.. tylko nie musisz zbędnie klikać i możesz spokojnie nastawić wiele linków i pójść spać.. ;-)

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

[center]Rapidshare Direct Download + crack

Obrazek

Rapidshare (mozliwosci programu):
- sciaganie bezposrednie bez oczekiwania
- sciaganie dwuch plikow rownoczesnie
- i to wszytko bez koniecznosci posiadania konta premium


7 MB
[/center]

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/198217453/RapidShare_Download_Direct.rar
BEZ HASŁA.



Obrazek


Podoba Ci się taki napis, chcesz zrobić swój ? Zapraszam !!! ↓

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=668
[center] :ok:
michael69
Obrazek[/center]
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Rasiak
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 07 lut, 2009 20:04

Post autor: Rasiak »

ten program rapidshare direct download jest lepszy od np. USDownloadera i czy jest w nim jakies ograniczenie szybkosci sciagania

Rav17
-#
Posty: 55
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 21:37
Lokalizacja: Ukochana Warszawa
Kontakt:

Post autor: Rav17 »

Można w USDownloaderze zastopować a potem wzowić ściąganie? Plik sie nie popsuje?
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Rav17, to już zależy od serwera, program żadnych premiowanych "zdolności" nie dodaje, może jedynie wykonać te czynności które sami moglibyśmy wykonać..

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Czyli te programy nie przyspiesza (nie zwieksza priorytetu) sciagania?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
ozokan
-#
Posty: 25
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 15:14

Post autor: ozokan »

OldShatterhand pisze:Czyli te programy nie przyspiesza (nie zwieksza priorytetu) sciagania?
od kiedy ich uzywam zauwazylem ze minimalnie przyspieszaja, okolo 10 kb/s. ;-)

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

jedni piszą że przyspieszają inni że nawet zwalniają, co "użytkownik" to inne zdanie, ale nie to jest tu najważniejsze, najważniejsze jet to że komp nie trzyma cię, nie pilnujesz że już musisz załączyć parcik, że ..... itd.
A jak chce się przyspieszenia to oczywiście $ , i to nie takie nasze forumowskie ;-)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ