Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

[Inne]COSI - pliki: bin.data, bin.mode

jak ściągać, nagrywać, dzielić pliki itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

[Inne]COSI - pliki: bin.data, bin.mode

Post autor: michael69 »

Już kilkakrotnie dostałem na gg zapytanie o pliki: bin.data, bin.mode - wiem że dla większości jest to banalna sprawa, ale są osoby które zetknąwszy się z tymi plikami po raz pierwszy, zupełnie nie wiedzą co z nimi zrobić.(Dlatego zdecydowałem że o tym napiszę)

Przykład jednego fragmentu komunikatu:

Kod: Zaznacz cały

Cześć
...ściągnąłem z snesoramy grę którą normalnie rozpak. i były dwa pliki xxx.bin. data i xxx.bin.mode.
Kombinuję już od dłuższego czasu i nic nie mogę z tym zrobić, chciałem zamontować, dorobić .cue. Czy może od razu to wypalić w Nero? Plis...
   
Oczywiście moje pierwsze pytanie to: czy w folderze z tymi plikami jest coś jeszcze, no i zawsze otrzymuję odp. że jest jakiś COSI.
Otóż ten COSI to compressor który skompresował obraz płyty naszej gry, a został tam zamieszczony do rozkompresowania tych plików aby otrzymać pożądany plik .bin (klikamy w niego dwa razy, wskazujemy (browse) gdzie jest plik xxx.bin.mode(zaznaczamy go) i klikamy Decompress. Czekamy i otrzymujemy plik obrazu naszej gierki w postaci .bin (teraz użyjemy cuemaker do zrobienia .cue) i możemy ją wypalać w alcoholu.

Gdyby jednak z jakiś przyczyn brakowało w/w kliknij tu: COSI


:ok:
michael69
Ostatnio zmieniony sob 22 lut, 2014 02:49 przez michael69, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ