Projektowanie plakatów, Google Ads Kurs, notariusz katowice, Rolety, mennica polska, sztabka złota, złote monety, złoto, srebrne monety, Wróżenie z kart, testy do policji, tani tusz do drukarki, drabinka gimnastyczna, Filmy z drona

Spartan total warrior PL

linki do pełnych wersji gier na konsole playstation 2 [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Firefox
-#
Posty: 44
Rejestracja: sob 04 wrz, 2010 09:59

Spartan total warrior PL

Post autor: Firefox »

[center]Obrazek [/center]

Spartan: Total Warrior to dynamiczna, przygodowa gra akcji z fabułą osadzona w starożytności. Graczom przypada tutaj rola jednego ze sławetnych spartańskich wojowników walczących z potęgą Rzymu.

Spartan: Total Warrior to zupełnie nowy rozdział w historii uznanego w branży studia Creative Assembly, któremu zawdzięczamy powstanie wielokrotnie nagrodzonej serii Total War. Spartan całkowicie zrywa z tradycją firmy, gdyż zamiast rozbudowanej strategii otrzymaliśmy bardzo dynamiczną, przygodową grę akcji.

Jak sugeruje tytuł, akcja omawianej produkcji osadzona została w czasach starożytnych, graczom przypada zaś rola jednego ze sławetnych spartańskich wojowników walczących z potęgą Rzymu. Zasadniczo rozgrywka przypomina to, co mogliśmy zobaczyć w grach z serii Dynasty Warriors, a mianowicie prowadzony bohater uczestniczy w niezliczonych ilościach bitew czy pojedynków, używa różnych rodzajów broni (początkowo stosujemy zestaw miecz plus tarcza, ewentualnie posługujemy się łukiem, później dochodzi także inny oręż w postaci chociażby włóczni, maczugi, i oburęcznego miecza), czy efektownych stylów walki - tarczą możemy oszołomić i powalić wroga, wymierzamy silne ciosy w walce wręcz, stosujemy przeróżne kombinacje uderzeń, a nawet potężne ciosy kończące pojedynek, etc. Warto również zwrócić uwagę na to, że prowadzony bohater nie zawsze działa w pojedynkę - najczęściej w jego pobliżu znajduje się kilku bądź kilkunastu kompanów, którzy też walczą z wrogiem. Starają się wspierać nasze działania, dlatego warto jest odwdzięczać się tym samym.

W sumie, do przejścia oddano 14 rozbudowanych poziomów (przygodę zaczynamy na obszarze greckiego miasta-państwa o nazwie Sparta, kończymy zaś w ówczesnym Rzymie), gdzie do wykonania mamy różne zadania. Część z nich to nieustanna walka na olbrzymich ******ch, wyznaczony cel misji polega zaś na przetrwaniu do samego końca widowiska. Wraz z postępami osiągniętymi w grze, statystyki czy umiejętności naszego herosa rosną – zmienia się również jego wygląd zewnętrzny. Na drodze kierowanego przez graczy wojownika staje 60 różnych typów przeciwników, począwszy od gladiatorów i wyszkolonych legionistów rzymskich, a skończywszy na antycznych potworach w stylu gorgon czy gigantów.

Oprawa wizualna powstała dzięki użyciu zmodyfikowanego silnika graficznego, jaki zastosowano w Rome: Total War i wypada znakomicie. W Spartan: Total Warrior na ekranie przebywa jednocześnie nawet sto sześćdziesiąt postaci, które podobnie jak prowadzony bohater walczą z oponentami, starają się przetrwać na placu boju, czy wykonują przydzielone zadania. To wszystko daje niesamowite uczucie uczestniczenia w większej bitwie, a nie w działaniach w stylu „jeden heros kontra reszta świata”. Na dopracowanym poziomie wykonano wszystkie modele postaci i animacje ich ruchów, bardzo dobrze wypada także otoczenie, w jakim dochodzi do kolejnych pojedynków (olbrzymie miasta, areny, otwarty teren, podziemne labirynty, itp.). W tle zmagań przygrywa zaś klimatyczna ścieżka dźwiękowa, podnosząca przyjemność płynącą z rozgrywki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nieaktywne linki usunięte przez administrację światpsx.pl
Ostatnio zmieniony pn 15 lip, 2013 23:33 przez Firefox, łącznie zmieniany 1 raz.

kotlecikks
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 03 mar, 2010 12:13

Post autor: kotlecikks »

Można prosić o Reupload

hfrjfjkkjk
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 paź, 2020 06:09

Re: Spartan total warrior PL

Post autor: hfrjfjkkjk »


hfrjfjkkjk
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 paź, 2020 06:09

Re: Spartan total warrior PL

Post autor: hfrjfjkkjk »


ODPOWIEDZ