Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gra Cuboid ps3

linki do pełnych wersji gier na konsole playstation 3 [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

por0408
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 08 paź, 2011 11:51

Gra Cuboid ps3

Post autor: por0408 »

Obrazek

Opis
Cuboid to gra logiczna, wyprodukowana przez Creat Studio, przeznaczona na konsolę PS3. Głównym celem jest przeprowadzenie klocka przez starożytne ruiny do celu. Po drodze spotka nas wiele zagadek. Prócz sztampowych zadań, w stylu: "otwórz przejście znajdując przełącznik", pojawiają się rozwiązania bardziej oryginalne. Podczas gry nasz klocek może zostać na przykład rozdzielony na dwie części. Wtedy każdą częścią sterujemy oddzielnie.

Wersja gry została przygotowana specjalnie na potrzeby PS Network, osadzona jest w starożytnym Rzymie. Gra została wyposażona w silnik Havok, dzięki czemu realistycznie oddana jest fizyka obiektów. Cuboid oferować ma 66 poziomów.

Screeny:

Obrazek

Obrazek

Link do pobrania:

Kod: Zaznacz cały

http://dwnshare.pl/show-file/8b31aae8af/73729/Cuboid.rar.html

kasia93
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 lis, 2015 17:31

Post autor: kasia93 »

Też mam tą grę i szczerze mówiąc nie polecam jej nikomu. Jak dla mnie jest zbyt banalna i nudna, mam kilka innych ciekawych gier, które mogłabym polecić, ale ta, to moim zdaniem wyrzucenie pieniędzy w błoto. Też zależy kto co lubi, ja jestem zafascynowana grami, które są nieprzewidywalne i mnie wciągają. Ta niestety nie spełniła swoich oczekiwań, a wysokich nie mam.

jotemol
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 04 mar, 2023 22:31

Re: Gra Cuboid ps3

Post autor: jotemol »

Myślę, że warto:)

ODPOWIEDZ