Projektowanie plakatów, Google Ads Kurs, notariusz katowice, Rolety, mennica polska, sztabka złota, złote monety, złoto, srebrne monety, Wróżenie z kart, testy do policji, Toner do drukarki

Crazy Taxi Fare Wars

linki do pełnych wersji gier na konsole playstation portable PSP [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Crazy Taxi Fare Wars

Post autor: LISTI »

[center]Crazy Taxi Fare Wars
Obrazek

Crazy Taxi: Fare Wars pozwala posiadaczom PlayStation Portable zapoznać się z unikalnym modelem zabawy, którego korzenie sięgają pamiętnej platformy Dreamcast. Mamy tu więc do czynienia z samochodową grą akcji, w której kontrolujemy postać nieustraszonego taksówkarza. Naszym głównym zadaniem jest więc kursowanie po mieście i wożenie pasażerów za pieniądze. Jednakże developerzy zadbali o to, aby nawet na chwilę nie towarzyszyła nam nuda.

Przemieszczamy się po dwóch olbrzymich terenach miejskich, wzorowanych na San Francisco (wzgórza, tramwaje etc.) i Nowym Jorku (m.in. ogromne drapacze chmur). Ruch uliczny jest bardzo gęsty, więc należy nauczyć się lawirowania pomiędzy innymi pojazdami, omijania zakorkowanych dróg, a nawet notorycznego przekraczania dozwolonej przez prawo prędkości. Opanowanie przydatnych w wirtualnym taksówkarskim fachu umiejętności umożliwiają liczne mini-gry, odblokowywane wraz z czynionymi postępami.

Najlepsza zabawa czeka na nabywców Crazy Taxi: Fare Wars w trybie multiplayer. Opcja owa pozwala na połączenie dwóch posiadaczy PSP za pośrednictwem Wi-Fi, celem zorganizowania zabawy kooperacyjnej lub rywalizacji w ramach odrębnych korporacji taksówkarskich. Ponadto istnieje możliwość nagrywania na kartę pamięci powtórek najefektowniejszych akcji, aby np. pochwalić się nimi znajomym.


Obrazek
Obrazek


Region: PAL
Język: angielski
Rozmiar: 1x 301Mb
Hosting: MEGA(Nowy Megaupload)


Link MEGA:

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!rkQlDbxJ!HlN81lJp595CpqXc2ySsMkKYQHNrQyN5ZWQ7bZJ0cdE
Hasło:

Kod: Zaznacz cały

www.swiatpsx.pl

Mój upload dla www.światpsx.pl!
Jeśli wrzuciłem coś, czego szukałeś, kliknij Obrazek pod moim postem!
[/center]

ODPOWIEDZ