Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z Final Fantasy VIII PL

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Problem z Final Fantasy VIII PL

Post autor: cloudstrifef »

Witam wszystkich. Potrzebuje pomocy z grą final fantasy. Pobrałem grę z działu vip. Robiłem wszystko zgodnie z podaną instrukcją w temacie, czyli z patchowałem obraz płyty żeby zagrać po polsku, usunołem bad sectory i nagrałem obraz płyty z prędkością x10 (mniej nie mogłem) i tu zaczyna się problem. Moja konsola wczytuje płytę i wtedy pojawia się sam napis bez loga playstation i potym nie chcę się odpalić gra (jest czarny ekran). Na razie nagrałem tylko 1 płytę. Za pomoc bardzo dziękuje.

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Może płyte masz jakąś lipną? Ja nagrywam na verbatimach cd-r 700 mb białe po 1zł sztuka i na płytach media store media techa. I chula. Albo może sprubuj np przez img burn/power iso. Ewentualnie potestuj z prędkością nagrywania. Ja też tak miałem nagrałem ff tactics na 16x mniej już się nie dało i gra mi się cieła. Nagrałem 2 raz z prędkośćią 50x i gra śmiga aż miło. Jak to nie pomoże to ściągnij zwykłą angielską wersję i patcha pl,program ppfo matic v2. Spatchuj nim obraz,zeskanuj sektory,nagraj. Mam nadzięję że pomogłem chociaż troche.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Jak tylko kupie płytki to spróbóje twojej metody. Jak by co będe tutaj pisał co i jak

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

No dobra jak coś to pisz postaram się pomóc.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ