Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[Konsola] Final Fantasy 7 pl problem.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

[Konsola] Final Fantasy 7 pl problem.

Post autor: Cloud Strife »

Zacznę od opisania tego błędu.
Otóż jestem już na 2Cd na tej zmarzłej górze czy jakoś tak. Mam pod 60 lvl wszystkimi postaciami. Pokonałem tego bossa Schizo. Wróciłem się do save pointa i zapisałem. Wychodzę,wspinam się po tej górze. Dochodzę na samą górę. I nic żadna scenka mi się nie wyświetla. Mogę tylko chodzić cloudem w tą i nazat. Zejśc nie mogę. Ani w menu wejśc. Jedyne co działa to całkowity restart gry klawisze r1+r2+l1+l2+select+start.
I tu moje pytanie. Trzeba coś zrobić w tym momencie? Jak ominąć tą scenkę? Od razu napiszę dla wyjaśnienia. Spolszczenie od browara. Przed nagraniem sprawdzałem obraz w ECC REGEN i żadnych błędów nie było. Płyte nagrywałem na 16x najmniej jak tylko mogłem. Na verbatimie białym po 1zł. Nagrałem alkocholem 120% z profilem PlayStation.Jakieś rady?
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

1. cdmage jest dokładniejszy i do tego jak nie naprawi wszystkich błędów to robimy rebuilid
2. relase może być walnięte lub działa jakieś zabezpieczenie

wiesz to jest przede wszystkim metoda prób i błędu więc nie ma jakieś konkretnej regułki
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

No dobra dzięki za pomoc. Poprubuję jeszcze.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ