Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Temat + podwieszenie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Temat + podwieszenie

Post autor: Pierce »

Mam niecodzienną prośbę o własny podwieszony temat w poddziale recenzje. Zdaję sobie sprawę, że jest to naprawdę wiele i być może wcale na to nie zasłużyłem [nie wścieknę sie przecież w przypadku odmowy].

Swego czasu pisaliśmy recenzje gier psx wrzucając je również na forum. Obecnie pracujemy nad bardziej ogólnym projektem o tematyce gier dotyczącym po części także psx. Osoby zainteresowane recenzjami które już widniejąna na forum, być może miałyby ochotę zapoznać się z wpisami o konsoli zamieszczonymi na naszej stronie. WarpRoom - bo o nim mowa - nie jest witryną konkurencyjną. Zależy mi na tym, aby ktoś nasze wpisy czytał i miał z nich pożytek.

W przypadku zgody przygotuję betę tematu z nienatarczywą reklamą.
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmmm. A ja mam pytanie odnośnie twoich recenzji, jak również recenzji pozostałych użytkowników.

Czy mogę skorzystać z nich odczas nagrywania komentarzy do filmików na kanale ŚwiatPSX TV? Oczywiście w creditsach dodane będzie na czyjej recenzji się opierałem.

Sr za offa.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Przepraszam, że tak późno odpisuje.
Propozycja ciekawa, do omówienia i rozpatrzenia.

Cenię Waszą działalność na łamach warproom (mimo, że już nie ma z swiatpsx żadnej współpracy ;) ). Zaglądam czasem na blog i na pewno teksty tam zamieszczane byłyby o wiele cenniejsze gdyby zyskały szerszy odbiór.

Musimy w takim razie dojść do jakiegoś porozumienia. Zapraszam na gg najlepiej i wtedy gdy już wybierzemy moderatora oraz odświeżymy wszystkie działy.

ODPOWIEDZ