Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Tenchu jpn.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
.Nagatto.
-#
Posty: 66
Rejestracja: wt 19 lip, 2011 21:47
Lokalizacja: Włoclawek
Kontakt:

Tenchu jpn.

Post autor: .Nagatto. »

Witam.

Jak zmienić na język angielki ?
Mógłby ktoś wysłać screena , bo szukam tej opcji i nie mogę znaleźć.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

nie da się bo nie ma takiej opcji, pierwszy tenchu do którego dostałeś odnośnik w tamtym poście powstał tylko i wyłącznie na potrzeby rynku japońskiego, jednak zyskał wielu zwolenników (co ja mówię? zyskał masakryczną ilość zwolenników w japoni), przez co został zauważony przez rynek po za granicami kwitnącej wiśni (próbowano tą wersję jap. tłumaczyć na dwa sposoby: Rittai Ninja Katsugeki Tenchu albo Dimensional Ninja Action Movie: Tenchu), wtedy to dopracowano levele które to już były i dorzucono zdaje się jeszcze trzy i taką wersję wypuszczono na na usa i europę pod tytułem który znamy czyli TENCHU STEALTH ASSASSINS.

dlatego masz w tamtym opisie/solucji screeny "rozgryzające jap. krzaczki".
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
.Nagatto.
-#
Posty: 66
Rejestracja: wt 19 lip, 2011 21:47
Lokalizacja: Włoclawek
Kontakt:

Post autor: .Nagatto. »

Ok , rozumiem .
Mój błąd :evil:

Do zamknięcia.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

nie ma problemu ;)
swoją drogą miałem się zabrać za napisanie małej historii o serii tenchu na psx'a jest naprawdę bardzo ciekawa i tłumaczy dlaczego powstały /oczywiście tylko w jap./Tenchu Shinobi Gaisen i Tenchu: Shinobi Hyakusen chociaż można się tego dowiedzieć w mojej wstawce http://swiatpsx.pl/tenchu-shinobi-hyaku ... ght=tenchu
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Zablokowany