Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

SNES STATION

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

SNES STATION

Post autor: Cloud Strife »

Witam poszukuję działającej wersij tego emulatora na ps2. Na konsoli slim. Chodzi mi najlepiej o tą wersję ulepszoną przez ffgrivera z ulepszonymi sterownikami usb, bo chcę z usb grać. Mile widziane linki na 4shared lub mediafire. Bedę wdzieczny za pomoc.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Mówisz i masz :D

Specjalnie zuploadowałem mojego SNES Station, który na PS2 FAT działa prawidłowo, uruchamiając gry z Pendriva. Tak więc powinna śmigać także na slimce.


Link:

Kod: Zaznacz cały

http://www.mediafire.com/?3pc76fpaiw2i7c4
SCEE™

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Snes station problem

Post autor: Cloud Strife »

Pobrałem,wrzuciłem na mp3,przerzuciłem na mc0 podpiołem pod menu osd odpalam zero reakcij. Odpalam przez ule to samo. Wrzuciłem emulator psx2epsxe wersja beta i działa. Ja nie wiem albo ja jestem jakiś lewy albo mi się coś z fmcbootem rypie. Kiedyś wrzucałem sam plik elf tego snes station,odpaliłem i działało. Ale sie cieło wiec CIACH. Czy ja chcę tak wiele? Pograć w Final Fantasy 6 i Chrono Trigera? Jakieś pomysły?

EDIT:
Pobrałem,wrzuciłem na mp3,przerzuciłem na mc0 podpiołem pod menu osd odpalam zero reakcij. Odpalam przez ule to samo. Wrzuciłem emulator psx2epsxe wersja beta i działa. Ja nie wiem albo ja jestem jakiś lewy albo mi się coś z fmcbootem rypie. Kiedyś wrzucałem sam plik elf tego snes station,odpaliłem i działało. Ale sie cieło wiec wyjebałem. Czy ja chcę tak wiele? Pograć w Final Fantasy 6 i Chrono Trigera? Jakieś pomysły?

Problem rozwíązany. Winą było urządzenie usb. Podpiołem inną mp3 co prawda ma tylko 512mb ale bez problemu mi ją wykryło. Firmy Proline Digital. Ta co robiła problemy to była jakaś podróbka bodajże manty kupiona w carefurze ponad 2 lata temu. Proszę o zamknięcie. Ale zostawcie temat w archiwum czy coś. Komuś na przyszłośc się przyda.

§ 6. zakaz używania wulgaryzmów.


Mimo iż, w dziale VIP na niektóre sprawy można przymknąć oko to, nie oznacza, że wolno tutaj bluzgać. 1 ost w nagrodę leci.
Drakson

EDIT:
Znowu mam problem z tym emulatorem. Teraz nie mogę wczytać zapisanego stanu gry. Kapłem się dopiero około 22 jak zapisałem grę wchodząc L1+R1 i save state. Dałem potem load i zwiecha emulatora. Jakieś pomysły? Pobrałem wersje z naszego forum którą wstawił jeden z userów. Na innych wersjach też prubowałem i to samo. Dodam że savy są na mc. Bo sprawdzałem.
Ostatnio zmieniony ndz 23 paź, 2011 07:45 przez Cloud Strife, łącznie zmieniany 1 raz.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

ODPOWIEDZ