Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Dwie prośby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Dwie prośby

Post autor: andycandy »

Witam. Jak w temacie. Pierwsza rzecz to patch do gry Theme Park World i instrukcja jak go zaaplikować do gry, tak żebym mógł wypalić płytkę z kopii mojego oryginału i grać na psxie. Bo oryginalną grę sprzedałem dawno, a kopię zapasową mam nadal na dysku. Ale grać kampanii nie mogę tylko tryb practice (wyczytałem w internecie że jest to spowodowane jakimiś zabezpieczeniami anty pirackimi w grze).
A druga sprawa to poszukuję wersji Beta/Alpha nie wydanej gry Black & White na PSX.
Na 100% pracowali nad tą grą. Anulowali jej wydanie z nieznanych mi powodów. Czytałem o jak ma wyglądać nawet ta gra. W czasopiśmie PlayStation była kiedyś opisana (niestety numeru czasopisma nie pamiętam). A gazetę już dawno zgubiłem.
Będę wdzięczny za pomoc.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

co to patcha to wchodzisz na strone consolecopyworld tam wchodzisz w dzial psx i sciagasz patch (protection fix) do tej wersji co ty masz, do tego sciagasz ppf-o-matic3 i za jego pomoca patchujesz (na wszelki wypadek zanim to zrobisz to zrob kopie zapasowa tego obrazu plyty) po spatchowaniu sprawdz czy dziala ci na emulatorze dobrze a potem nagraj
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Ok dzięki. Patcha pobrałem, spatchowałem obraz płyty. Sprawdziłem na ePSXe na PC i działa.
Dzięki za pomoc.
Teraz czekam na jakieś info co do jakiejkolwiek wersji Black & White na psxa.
Będę wdzięczny.
Pozdrawiam
"Hey, would you say I
became a hero?"

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

z tym moze byc trudniej bo nie wiadomo na jakim etapie zakończono prace nad portem na psx, moze sie okazac ze dlugo nie popracowali i w sumie nawet beta czy alfa nie powstała
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ