Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

MediEvil 2 (PSX) (PL)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

MediEvil 2 (PSX) (PL)

Post autor: snakeshake »

[center]MediEvil 2 [/center]
[center]Polski ! [/center]
[center]Obrazek [/center][center]Info[/center]
[center]

Format obrazu: Bin
Spakowane: 297 MB
Wypakowane: 549 MB
+Dane naprawcze
[/center]
[center]Opis[/center]
[center]
Historia Sir Daniela Fortesque

W połowie XIX wieku, w wyimaginowanym, stworzonym w umysłach ludzi z Sony Europe świecie, w mieście zwanym Gallowmere, zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Zło zaczęło rozprzestrzeniać swe oślizłe macki na coraz to większe tereny i ogólnie mówiąc nie działo się owego czasu zbyt dobrze.
Nadzieją wszystkich, którym dominacja zła nie była zbytnio na rękę, stał się kościej z tytułem szlacheckim, Sir Daniel Fortesque. Jego siła i spryt, pozwoliły mu pokonać sługi zła oraz ich nadzorcę. W Gallowmere wreszcie zapanował od dawna oczekiwany spokój, a ciało Sir Daniela stało się ozdobą muzeum w Londynie.


Zło kontratakuje
Kilkanaście lat później, niestety, siły spod znaku czarnej gwiazdy znów dały o sobie znać, gdyż zombie i inne poczwary z zaświatów zaczęły powoli opanowywać ulice stolicy państwa brytyjskiego. Tym razem winnym całej afery ze sztywniakami jest niejaki Lord Palethorn. To właśnie za jego sprawą mieszkańców Londynu zaczął paraliżować strach.

[/center]
[center]Screeny[/center]

[center]Obrazek[/center]
[center]Obrazek[/center]
[center]Download[/center]
[center]

Kod: Zaznacz cały

http://hostuje.net/file.php?id=8e1021b87109d2affe9f3532970ed352
[/center]

[center]Hasło[/center]
[center]

Kod: Zaznacz cały

www.swiatpsx.pl
[/center]
[center]Mój upload ![/center]

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Prosiłbym o reupa
Obrazek

ODPOWIEDZ