Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Crash Bandicoot Carnival

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Crash Bandicoot Carnival

Post autor: LISTI »

[center]Crash Bandicoot Carnival[/center]
[center]Obrazek[/center]

[center]Kojarzycie grę Crash Bash? Na pewno tak. Crash Bandicoot Carnival, nie jest niczym innym. Jest to po prostu ta sama gra, lecz wypuszczona w regionie NTSC-J, czyli jest po prostu japońskim odpowiednikkiem Crasha Basha. Była ona niedostępna do kupienia w Europie, lecz teraz, za pośrednictwem ŚWIATPSX.PL możemy mieć ją na swoim komputerze.[/center]

[center]Obrazek
Obrazek
[/center]

[center]Region: NTSC-J
Język: Japoński
Spakowany: 308MB
Wypakowany: 350MB
Pliki: .mdf/.mds
Hosting: 4shared
Jeden link!
Gwarancja jakości: Obrazek
[/center]

[center]Link:

Kod: Zaznacz cały

http://www.4shared.com/rar/i0lMJ8Z0/Crash_Bandicoot_Carnival_LISTI.html
Hasło:

Kod: Zaznacz cały

www.swiatpsx.pl
Aby pobrać grę, należy założyć sobie konto na stronie 4shared.com co zajmuje mniej niż 2min i jest w pełni darmowe.

Mój upload dla Strefy VIP SWIATPSX.PL!
UWAGA! Jeśli proponujecie jakiś inny hosting do wrzucania gier, napiszcie do mnie na PW, lub po prostu w tym temacie.
[/center]

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Re: Crash Bandicoot Carnival

Post autor: DreamON »

LISTI pisze:UWAGA! Jeśli proponujecie jakiś inny hosting do wrzucania gier, napiszcie do mnie na PW, lub po prostu w tym temacie.
Polecam mediafire, argumenty za tym serwerem znajdziesz tutaj - http://swiatpsx.pl/gdzie-wrzucac-gdzie- ... vt6973.htm
Zapomniałem tam dopisać, że nie ma żadnego catchpa, ani czekania kilku sekund na wygenerowanie linku.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON - Ale pisałeś tam, że linki nie wygasają, a tymczasem przy zakładaniu darmowego konta napisane jest co innego :] To jak to w końcu jest? Bo ciekawi mnie to.
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Quake96 pisze:DreamON - Ale pisałeś tam, że linki nie wygasają, a tymczasem przy zakładaniu darmowego konta napisane jest co innego :] To jak to w końcu jest? Bo ciekawi mnie to.
Masz rację, podczas zakładania konta widnieje informacja, że pliki są przechowywane tylko na określony czas. Tak naprawdę jest inaczej, jeszcze nie miałem problemów z plikami. Nadmienię że od samego początku mam konto free, nigdy nie kupiłem żadnego premium.

Podam prosty przykład: OST który znajdziecie pod tym adresem wrzuciłem w 2008 roku. Do tej pory miał tylko 3 (słownie: trzy) ściągnięcia, w tym ostatnie ściągnięcie jest z 2008 r. Łatwo można policzyć, że pliki są bez aktywności od 4 lat. Tak jest z większością moich plików na MF.

Awatar użytkownika
mifal2000
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011 15:44

Post autor: mifal2000 »

Dzięki,fajna gra tylko menu jakieś dziwne ;p

ODPOWIEDZ