Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Ile warte jest Playstation ?

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Game Master +++
-#
Posty: 56
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 11:44

Ile warte jest Playstation ?

Post autor: Game Master +++ »

Ile może być warte PSX bo zastanawiam się nad kupnem. Myślę że 50 zł a wy jak sądzicie ?
Moje konsole:
Playstation Super Slim SCPH-????
Playstation SCPH-9002 + PAD + MC

Awatar użytkownika
wojtas1993
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 09:46
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: wojtas1993 »

Ceny na allegro rosną i powoli PS1 i PSOne kosztuje tyle samo co PS2. Jednak około 100 zł za PSOne bym dał, a za szaraka maksymalnie 50-70 zł. Szaraków jest zdecydowanie więcej, toteż ich ceny nie powinny zbyt szybko iść w górę ;) Jednak polecam się pospieszyć, bo to już ponad 20sto letnia konsola, za chwilę kupno jej będzie coraz trudniejsze.

Game Master +++
-#
Posty: 56
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 11:44

Post autor: Game Master +++ »

Dziękuje za odpowiedź już zakupiłem SZARAKA SCPH-9002 i powinien niedługo przyjść :)
Za 80 zł ale z dwoma grami i padem, kartą. Ale z tego co widzę to ceny nie spadły a wręcz lekko wzrosły ale i tak warto ;-)
Moje konsole:
Playstation Super Slim SCPH-????
Playstation SCPH-9002 + PAD + MC

ODPOWIEDZ