Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Playstation i nie domykająca się klapka !

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Game Master +++
-#
Posty: 56
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 11:44

Playstation i nie domykająca się klapka !

Post autor: Game Master +++ »

Witam, dziś dostałem swojego pierwszego PSX-a i jest super tylko ,że klapka od płyt się nie zamyka :cry: i ,żeby ją zamknąć muszę poruszać tym haczykiem obok przycisku otwierania w środku pomaga ale tylko da się zamknąć a jak otworze to znów trzeba to powtórzyć. Problem niby żaden rozkręcić konsole ale ja na pewno coś zepsuje :roll: więc pytam jest inny sposób ?
Moje konsole:
Playstation Super Slim SCPH-????
Playstation SCPH-9002 + PAD + MC

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Pewnie sprężynka nie odbija. Rozkręcenie PSXa w razie czego to nie jestr problem, milion poradników na YT jest.
hasło do moich uploadów: 1234

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

mechanizm nie ma poślizgu dobrego i sie zacina nie dobijajac do konca, najlepiej uzyc smaru silikonowego w spray'u, idealnie zalatwia problem, tylko musisz rozkrecic wszystko
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Game Master +++
-#
Posty: 56
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 11:44

Post autor: Game Master +++ »

Pewnie sprężynka nie odbija.
To nie to :-/
najlepiej uzyc smaru silikonowego w spray'u,
A powiesz mi gdzie dokładnie go użyć ?

Co do tematu: Rozkręciłem i sprawdziłem i okazało się według mnie ,że po prostu kurzu za dużo było w przycisku i plastik o plastik tarł. Stało to się od tego ,że konsola była bardzo mało używana. 8-) Ale teraz otwierając i zamykając np. 10 razy jest lepiej już przestała nie odbiojać tylko raz na 20 razy może się zatnie :)
Moje konsole:
Playstation Super Slim SCPH-????
Playstation SCPH-9002 + PAD + MC

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

popatrz moze na dziale motoryzacji w klepach jakis, ja nie mam pojecia gdzie ojciec kupowal kiedys ale do tego w moim przypadku idealnie sie spisal ani razu mi sie nei zacielo od tamtego momentu
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ