Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Dziwna memory card (72mb!) - słyszał ktoś?

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

theBestPSX
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 17 mar, 2015 14:31

Dziwna memory card (72mb!) - słyszał ktoś?

Post autor: theBestPSX »

Jakiś czas temu na "giełdzie" w niemczech udało się mi wyłowić zadbanego psx z całą kolekcją oryginalnych tytułów. Konsolka kupiona za grosze, z dołączonymi do zestawu dwoma kartami pamięci. Jedna jest normalna, a druga to jakiś dziwny potwór o pojemności 72(!)mb. W Internecie nie mogę niczego znaleźć na jej temat, jedynie jakiś temat na angielskim forum, na którym nic praktycznie o niej nie pisze. Może ktoś tutaj będzie coś wiedział?
Zdjęcia karty wrzuciłabym w załączniku, ale mój internet strajkuje, więc wrzucam linka do wcześniej wspomnianego forum (link - http://www.escapistmagazine.com/forums/ ... mory-Cards), gdzie są zdjęcia identycznej karty. Na forum jest też instrukacja urzytkowania, ale nic ponadto z niej nie wynika. Somebody help?

Awatar użytkownika
makaveli1908
-#
Posty: 26
Rejestracja: sob 08 mar, 2014 17:42

Post autor: makaveli1908 »

A co ty chcesz wiedziec masz taka karte to sie ciesz i zniej korzystaj :-D

theBestPSX
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 17 mar, 2015 14:31

Post autor: theBestPSX »

makaveli1908 pisze:A co ty chcesz wiedziec masz taka karte to sie ciesz i zniej korzystaj :-D
Czysta ciekawość :P Poza tym, może ta karta była użyta do przerabiania konsoli, żadnej możliwości nie można zignorować :P Pytam, bo może akurat ktoś tutaj miał kiedyś podobną kartę i powie mi choćby, skąd ją wziął, bo szczerze wątpię, by dało się ją kiedyś dostać w pierwszym lepszym komputerowym :D

Awatar użytkownika
makaveli1908
-#
Posty: 26
Rejestracja: sob 08 mar, 2014 17:42

Post autor: makaveli1908 »

A działa wgl ta karta ? :-D

theBestPSX
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 17 mar, 2015 14:31

Post autor: theBestPSX »

makaveli1908 pisze:A działa wgl ta karta ? :-D
Działa, działa. Jakby nie działała, to raczej bym tutaj nie pisała :P

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

ta 72mb działa ładnie a już na ps2 już 16mb ma problemy :/

theBestPSX
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 17 mar, 2015 14:31

Post autor: theBestPSX »

helios98 pisze:ta 72mb działa ładnie a już na ps2 już 16mb ma problemy :/
Też mnie to dziwi. Może brak problemów w tej karcie wynika z tego, że po jej uruchomieniu wybiera się "kanały" przy przytrzymaniu select. Każdy kanał ma tyle miejsc do zapisu, co zwykła karta. Jeśli twój zapis jest na 2 kanale, a uruchomisz pierwszy, to gra zwyczajnie go nie znajdzie.

ODPOWIEDZ