Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problemy z nagrywaniem jakich wiele (?)

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tom_dzi
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 31 mar, 2015 19:49

Problemy z nagrywaniem jakich wiele (?)

Post autor: tom_dzi »

Witam wszystkich!
Niecały miesiąc temu postanowiłem skompletować swoją kolekcję konsol Sony i zakupiłem przez Allegro PSOne. Według opisu konsola ma zamontowany "najnowszy chip stealth" i "multicolor". Do zestawu dołączone było kilkanaście gier wypalonych głównie na Verbatimach (z białym wierzchem) i Philipsach. Wszystkie gry uruchamiają się bez problemu.
Pobrałem kilka dodatkowych obrazów z Redump.org. Niestety przy próbie uruchomienia wypalonych CD pojawia się informacja "Please insert Playstation format disc". Do nagrywania używałem ImgBurn i Alcohol 120%, prędkość x8, gdyż takie jest minimum mojej nagrywarki. Z płyt korzystałem z Verbatimów AZO i Sony. Chociaż nie można ich uruchomić na PSOne działają bez problemu na PC z ePSXe (wszystkie) i, ciekawostka, na PS2 slim z Modbo Chip (chociaż na tej konsoli nie ruszają Verbatimy AZO).
Czy ktoś z Was ma chociaż cień podejrzenia, co może być przyczyną takiego zachowania: jedne się uruchamiają - inne nie, jak nie uruchomią się na tej konsoli - to na innej pójdą. :-/
Spróbuję jeszcze innego typu Verbatimów. AZO są "krystaliczne", bez lakierowanego wierzchu. Czy to może mieć wpływ?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam Forumowiczów.

ODPOWIEDZ