Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry na pistolet

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
orynia55
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 26 lip, 2010 17:07

Gry na pistolet

Post autor: orynia55 »

Witam.
Właśnie zamierzam kupić pistolet do PSX. Jakie gry są z nim kompatybilne?
Istnieją trzy rodzaje prawdy:
-zwykła prawda,
-święta prawda
-i gówno prawda

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Z tego co wiem to DIE HARD: TRYLOGY i Time Crisis, ale na pewno jest ich więcej

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Zależy na jaki pistolet, czy GunCon od Namco, czy pozostałe ? GunCon jest/był sprzedawany z Time Crisis i to jest jego główna gra, dalej Point Blank, Maximum Force i Judge Dredd i możę nawet Die Hard Trilogy, ale pewien nie jestem.
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Jest ich więcej. I to dużo. Było o tym napisane na PSXDev ale stronka nie działa. Nie wiem dlaczego, gdyż wczoraj jeszcze działała. Mam nadzięję że witryna wstanie znowu gdyż była naprawdę pomimo skromnej ilości artykułów czy poradników ogromną kopalnią wiedzy w kwestii programowania gier na PSXa... :D Sory za offtop maleńki. :]

[ Dodano: Wto 02 Lis, 2010 17:31 ]
Gry działające na psx'owym pistolecie

Guny sprzed 1997 - Die hard trilogy / Die Hard Trilogy 2 / Area 51 / Maximum force.

Gun'Con - PointBlank 1/2/3 , Time Crisis , Time Crisis Titan, RE: Gun Survivor i inne po 1998 roku.

Gun hybrydowy - Wszystkie gry które działają na innych pistoletach będą działały.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ