Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Action replay

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Kentro
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 10 kwie, 2011 23:35

Action replay

Post autor: Kentro »

Mam PSX SCPH 1002 i action replay... chciałem spróbować tego patentu z piratami i gdy wkładam oryginalną i odpala się AC płyta się nie zatrzymuje ;( dlaczego tak się dzieje??

xzer0

Post autor: xzer0 »

Bo musisz wybrać odpowiednią opcje w AR.

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Zbieg okoliczności... mam 1002 i AR.
Ja to robię w następujący sposób:
>blokuję "zapadnię" informującą konsolę że klapka jest zamknięta, tak by konsola miała tę zapadnię... zapadniętą : ]
>wkładam oryginał (nawet euro-demo)
>czekam nie dłużej niż parę sekund
>wymieniam szybko płyty z oryginału na kopię zapasową
>klikam START
i działa : ]

U mnie również się nie zatrzymuje a wszelkie próby zatrzymania... były nieudane (oczywiście w opcjach AR).

Kentro
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 10 kwie, 2011 23:35

Post autor: Kentro »

ale chodzi o to ze nawet jak się płytka nie zatrzymuje i wyciągam ją na "chama" to konsolka się zwiesza po prostu ani nie da się wybrać START ani niczego innego... próbowałem z różnymi płytkami począwszy od Diablo aż na C&C... nie jest to tak istotne bo mam jeszcze 7 innych konsolek ale bardzo interesował mnie ten fakt i chciałbym go wypróbować...

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Zawiesza...?
Nie ukrywam że nie wiem.
Zmiana płytki nie powinna zajmować dłużej niż 3 sekundy...
To tyle z mojej strony : /

Kentro
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 10 kwie, 2011 23:35

Post autor: Kentro »

Dobra udalo mi sie rozwiklac ten problem ale rodzi sie nastepny ten AC normalnie jak zawsze resetuje sie do biosu ale plyta sie nie czyta ;/

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Nie życzę tego, ale teraz może nie przypadkiem laser nie padł...?

ODPOWIEDZ