Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Zasilacz samochodowy do ps one

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Zasilacz samochodowy do ps one

Post autor: corsiarz »

Witam dzis mnie naszlo ze mozna pozytywnie wykorzystac moj 100ah aku w aucie :P Z racji tego ze ps1 nie sa zbyt drogie doszedlem do wniosku ze warto by to wstawic do auta ale oryginalne zasilacze sa praktycznie niedostepne wiec z pomoca kolegow z KTK wyszukalem stabilizator 78s75, tutaj widac jak niemilosiernie prosty jest ten uklad i powinien dokladnie zaspokoic jedynke w prad :
http://html.alldatasheet.com/html-pdf/2 ... S75CV.html

Jego wejscie to dokladnie 12,5v tyle co ma zdrowy aku dla wyjscie 7.5v i 2A mocy, radiator moze byc smieszny bo temp pracy to -50 do 150st :) Nie wiem tylko ile bedzie mial po odpaleniu jak w instalacji pokaze sie 14,2v ale sprawdze to, co o tym myslicie? Koszta niewielkie i wydaje sie pasowac jak ulal do tego zestawu :D Wszelkie sugestie i podpowiedzi w temacie zasilania 1ki z auta mile widziane :)

xzer0

Post autor: xzer0 »

Dla mnie to bezsensu. Do codziennej jazdy nie nadaje się, ale w tirze.... Nocka w resident evil..... Jak masz zajawkę to możesz spróbować. Z zasilaczem nie będzie problemu. Są na allegro nawet "zapalniczkowe" zasilacze, ale nie wiadomo czy to jeszcze plejaka nie zjara. Najgorzej z monitorem. Oryginalny za drogi i mały.

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Post autor: corsiarz »

To nie jest tir tylko opel kadett :D :D :D Chodzi o to ze w austrii siedze i czasem zdarza mi sie jezdzic do polski a to lekko 10godzin wiec ktorys z pasazerow ma ucieche przez dlugi czas, nieczesto ale zdarza mi sie czekac za czyms w aucie z godzine wiec zlecialo by mi to ladnie :) pozatym to swietny bajer :P a ekran to inna sprawa, ogarne sobie jakiegos lcd pod12v ;-)

ODPOWIEDZ