Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Karta pamięci z ps1 nie działa na ps2.

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

fribek
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 11 sie, 2012 17:49

Karta pamięci z ps1 nie działa na ps2.

Post autor: fribek »

Witam. Potrzebuje pomocy. Gram w medievil 2 -Starą super gierkę na ps1, poprzez swap magic na ps2. Kupiłem od kolegi kartę pamięci na ps1 i gdy prubuje zapisać stan gry i wyświetla mi się informacja- Memory card is unformatted, do you wont to format it? Wybieram yes i wyskakuje- formated failed. Nie wiem co robić. Jak zajdę daleko to kasuje mi się stan gry. Pomocy Ludzie :-o . PS:Sory za błędy.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Oryginalna karta? Spróbuj sformatować programem "memory card annihilator"

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

jest taki problem czasem j tak miałem orginał na ps1 działał a na ps2 nie kupiłem od kolo mego podróbe i git póżniej zmieniłem obudowy i orgnał w podrobionej obudowie dziłła tylko niechce się sformatować

EDIT:
unformadt też pokazuje a jak sformatuje to failed
§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)

§ 5. pisać należy w miarę możliwości przejrzystą i poprawną polszczyzną (stosować zasady ortografii i znaki interpunkcyjne).
Ostatnio zmieniony pn 01 paź, 2012 17:45 przez jarząb13, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ